Jump to content

copsin
 Share

Postare recomandată

Salut,

Amun 1.8aam in dotare cu toba finala ruginita cu gauri prin ea si probabil cu sitele din interior duse.

Din ce am mai citit o toba sparta creste consumul.

Am intrebat la magazinul de piese de un pret si costa 195ron una noua Mts sau ceva obscur.

Are rost sa cumpar asa ceva? E aceeasi calitate ca tobele de la daciile vechi?

Sau mai bine sa caut la dezmembrari ceva in stare acceptabila?

E vreo diferenta intrentoba de aam si cea de abs?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de ce nu te duci la un service care se ocupa doar cu esapamente auto. la cluj de ex avem sturimex care daca cumperi toba de la ei iti fac montajul gratuit si ai si garantie. mie mi-au pus anul trecut finala bosal 200 lei toata treaba 1 an garantie. is foarte seriosi oamenii. recomand

Modificat de omu_negru84
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 months later...

ce diametru are evacuarea de 1.8??

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 months later...

Salut am si eu o intrebare ,vreau sa schimb toba finala pentru un sunet mai sportiv ,dar nu vreau nici sa ma trezesc cu politia in spate dar nici cum suna cu toba stock ,vreau ceva frumos si am gasit o toba relativ buna care-mi place si as vrea sa stiu daca a mai vazut sau a avut cineva tipul asta de toba  rBQFoM.jpg

pe site-ul unde am gasit toba scrie doar toba sport ovala inox si "Ofera masinii dumneavoastra un look si un sunet mai sportiv"

Un raspuns va rog! 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!