Jump to content

BUZ - B6 - Comfortline


cridaia

Postare recomandată

  • 4 months later...

Dupa mult timp in care nu am mai postat, am mai facut cateva mici modificari...... am schimbat jantele OEM - Monza, cu cele OEM - Sima

.....plus Clusterul Premium Color.

Voi reveni curand cu poze.......:)

Link către comentariu
  • 6 months later...

Salutare din nou,

......o alta modificare este bancheta spate speciala pentru copii, cu inaltator pe albele parti si volanul de R-line facelift care urmeaza sa-l montez.

FB_IMG_1487528803175.jpg

FB_IMG_1487528818228.jpg

received_1565074233511818.png

Link către comentariu

Faina tare bancheta. Ai ideea daca ptr Tiguan gasesc asa ceva? Cat se ridica sezutul?

Link către comentariu

Sincer nu am idee....nu am studiat dar posibil sa fie.

Ai schimbat masina ?

Link către comentariu
On 4/22/2017 at 0:36 PM, pronet said:

Faina tare bancheta. Ai ideea daca ptr Tiguan gasesc asa ceva? Cat se ridica sezutul?

da, este si pt Tiguan

Link către comentariu
  • 6 months later...

Aduc la cunostinta colegilor, cu o oarecare parere de rau, ca masina si-a gasit un nou proprietar.......sper sa aibe grija de ea macar cat am avut eu.

Urmeaza sa imi prezint noua achizitie cand voi avea timpul necesar.....un Passat Variant B7 din 2015 cu destul de multe optionale.

....sper sa fie intr-un ceas bun.

Link către comentariu

Daca noul proprietar este pe forum si vrea sa continue topicul, asteptam un mesaj.

Pana atunci se inchide.

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!