Jump to content

Golf 4 FLA


Vizitator

Postare recomandată

Ce spirit de observatie am :)) poti face proba cu un colant lucios sa vezi cum arata, iar daca iti place vopsesti, daca nu il dai jos  ;)

Modificat de ~LauR~
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Cel mai frumos pe MK4. Bv!

Acum sper sa iti vina in alea 5-7 zile dar pregateste-te sa fie chiar si 30

Link către comentariu

Ms! Eu vroiam sa ajunga pana vinerea viitoare, dar eu stiu! Bine ca mi-ai spus, sa nu mai stau cu sufletul la gura! :) A, si sa nu uit, dupa ziua de azi prelungirea fata trebuie revopsita, a facut cunostina cu un damb frumos, si s-a crapat putin pe sub ea!

Modificat de flaviusmaff
Link către comentariu

Sterg daca este nevoie ce palavragesc eu aici. Am primit arcurile, care aparent erau in stoc si cu termen de 5-7 zile in +30zile. Si nu sunt singurul.

Oricum, cand vine sunt convins ca o sa schimbi mai des vitezele sau o sa conduci mai mult cu o singura mana :p

Link către comentariu
bbogdanmircea

Foarte fain golfuletul!

Din poza de la avatar pare ca ar fi variant ptr ca e din fata.

Imi plac modificarile, sunt foarte discrete si cu bun gust, nici prea prea nici foarte foarte.

Link către comentariu

salut maestre , zi-mi si mie te rog kit-ul acesta  aniversar de prelungiri fata /spate + praguri de unde l-ai luat si cam cat te-a costat ? s-au potrivit bine , raman lufturi la imbinarile cu bara?

Link către comentariu

Le-am luat de la servco de pe site-ul cu 4! :icon_thumleft:  Cand le-am luat eu erau mai scumpe, acum vad ca sunt in jur de 300 prelungirile si 400 pragurile! Prelungirea fata am avut noroc si a venit bine, cea spate era mai lunga intr-o parte cu 1 cm si ceva, iar la praguri e putin de munca, in sensul ca daca te uiti pe pe linia lor nu prea sunt perfect drepte si iti trebuie un meserias care sa taie din buza si sa le aduca cat de cat la linie cu masina! Cel la care le-am vopsit a pus bine pragurile, nu ma asteptam sa se aseze asa bine, a avut ceva de munca la ele, prelungirile le-am pus eu, am modificat eu la ele si decat le-am dus la vopsit! Luft se vede cat de cat, alea originale au marginea la unghi de 90 de grade, la astea e putin rotunjit si oricum nu o sa se aseze cum trebuie pe canturile alea din bara! Oricum pe fata trebuie sa vopsesc toata bara, in primul rand ca e vopsita prost, si in al doilea rand asta e a 3 a oara cand crap prelungirea! :RO flag:

Modificat de flaviusmaff
Link către comentariu

a ta este si destul de lasata si n-ai cum sa nu dai in ceva pe drumurile noastre , oricum ai facut-o faina , cu mult bun gust , am vazut niste tiganeli pe ala cu 4  :)) de m-am crucit , hai ca urmaresc piata sa vad de pe unde le iau si te mai pistonez cu niste intrebari daca am nevoie , multumesc oricum pentru sprijin,  numai bine si o saptamana cat mai placuta.

Link către comentariu

Mersi! E inevitabil sa nu dai in ceva cand e mai joasa, oricum trebuie sa vopsesc ambele bari ca sunt vopsite ca dracu, de data asta le duc undeva profi! As vrea renunt la reglabila pe fata, dar nu gasesc niste arcuri care sa o lase cat as vrea eu! Eu de acolo le-am luat, omu' e serios, acum ramane la alegerea ta de unde le iei, dar ti-am zis, sa nu te astepti decat la vopsirea lor ci si la ceva modificari pentru ca nu cad toate cum trebuie! Cu placere! Mersi asemenea!

Link către comentariu
dumitrualexander

Arata bine.cat timp ti-a luat sa o faci?:).le-ai legat la blocul de lumini?:)

Link către comentariu
dumitrualexander

Ma bate si pe mine gandul sa fac chestia asta, dar tot ezit.le-ai facut dupa tutorialul de pe vwvortex?

Link către comentariu
dumitrualexander

Ai bordul si in mile?sau mi se pare mie?:)

Link către comentariu

Ms! Pentru unii e ok, pentru unii e naspa, eu m-am obisnuit cu el! 

 

P.S. Inca in asteptarea schimbatorului! Asta e a doua saptamana! :dry:

Link către comentariu

Si eu ma obisnuisem cu vitezometrul in mile dar pana la urma am gasit folie în km si arata mult mai bine. ..

Link către comentariu

Nu ma complic sa mai schimb folia, l-as schimba doar daca am vreodata vreo sansa sa iau ceasurile de Pacific!

Modificat de flaviusmaff
Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!