Jump to content

Golf 4 FLA


Vizitator

Postare recomandată

Felicitari pt pedale.

si apoi poti sa bagi textul ala de cacao cu : " s-a cam pus prafu' p-aicia de cand nu am mai scris"

+1 Il ador :)). Urmeaza "curatenia de primavara/pasti" :))

Scuzati!

Link către comentariu

Eu am schimbatorul de ed 25...dar nu am footrestul...sa imi dai si mie codul.( ce boala molipsitoare. ..)

Si tempomatul l-am gasit la 130 lei pe okazii. Nu lua Am!!!

Modificat de florinpbv
Link către comentariu

Ai schimbatorul ala in forma de minge de golf sau ala cu aluminiu pe care scrie edition 25? Iti dau pm cu codul pentru footrest!

Modificat de flaviusmaff
Link către comentariu

Am pus tot mai putin maciulia (care oricum nu imi place..)

Pun o poza sa vezi ce a iesit :wub:

...

post-42428-13645832432961_thumb.jpg

post-42428-1364583251942_thumb.jpg

Link către comentariu

Am pus tot mai putin maciulia (care oricum nu imi place..)

Pun o poza sa vezi ce a iesit :wub:

...

Smecher mansonul, cat si rama de aluminiu!  :icon_thumleft: Mie imi place nuca!

 

Muale - asta e nuca de gti! 

post-77500-0-93569000-1364585567_thumb.j

Modificat de flaviusmaff
Link către comentariu

hmda, kamei ala a fost pe golfuri mai vechi.

mi-am amintit ca aveam pe acasa o bila si nu stiam de la ce e

Link către comentariu

Florin - nu m vb cu nimeni, o sa-l iau de la volkparts de pe forum cu 350 de lei! I-am dat codul si mi-a spus ca atat e! O sa dau comanda luna viitoare, pentru ca pe 12 vin in Bucuresti si trec sa-l iau personal! 

Link către comentariu

chiar vreau sa mai iau si eu cate ceva si am si cont la ei (am avut o comanda mai babana) ,de aceea te intreb...si tot pt inceputul lunii aprilie e valabila "oferta"

Modificat de florinpbv
Link către comentariu

Si in ce conditii iei? Adica daca dai comanda la ala care e 65 de euro cat platesti? Vrei sa dai comanda acum in aprilie? Ca mie cand am dat pe comanda, pentru Romania ajungea la 86 de euro cu transport cu tot!

Link către comentariu

noi am putea da comanda oricand, cu livrare la cumnata mea in Germania ( eu am platit pana in 10 euro si am avut un kit de distributie..plus alte alea) si cu siguranta o sa iau si eu ceva deci impartim transportul.

In tara or sa ajunga inainte de Paste , atunci vine ea in tara.( intru in cont si iti zic exact)

 


Summe


Versandkosten
 

Gesamtsumme


Gesamtsumme ohne MwSt.:

zzgl. 19 % MwSt.:

64,50 €*

4,90 €*
69,40 €            total   

 

vb pe Pm mai bine...


 

Modificat de florinpbv
Link către comentariu

exact, oricum sa fie chestii marunte...si mai trebuie sa ai incredere(nu fac bani din chestia asta, in 2 ani am facut doar 2 comenzi la ei , o fac ca pentru colegi, fara un leu peste)

Modificat de florinpbv
Link către comentariu
  • 5 weeks later...

Arata bini di tat  :icon_thumleft:

 

Ai mai lasat-o de spate?

Ai in plan sa faci oglinzele negre ? :D

Link către comentariu

Mersi! Da, am mai lasat-o foarte putin, mai am o singura spira, deci e aproape de maxim! Inca ma gandesc daca sa le fac sau nu si daca sa fie folie sau vopsea negru lucios! Deocamdata strang ceva bani sa mai umblu la interior putin, sa nu mai spun ca vreau sa schimb si placutele fata spate! Le iau pe rand ca altfel nu am cum!

Modificat de flaviusmaff
Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!