Jump to content

Golf 4 FLA


Vizitator

Postare recomandată

fa-i poze calumea - e pacat ...

pare sa arate tare fain!

Link către comentariu
  • 2 months later...

Arata bine :icon_thumright: ...vad ca ai reusit sa gasesti si jantele :)

Link către comentariu

Multumesc baieti. Prima data voiam pe 15, dupa ma gandeam la Route 66 si am ajuns la 17''. :)) Ciudat e faptul ca volanul se misca mai usor cu acestea, decat cu cele de vara, care au 205/45 in loc de 225/45.

Link către comentariu

Sa fie asa mare difenta intre 7j si 8j? In orice caz sunt foarte multumit de rezultat. Mai am de cateva lucruri de bifat anul asta, sper sa mai am si bani. :))

Modificat de flaviusmaff
Link către comentariu

Mi-au sosit azi covorasele de cauciuc, le-am luat de la Rimi, Rigum scrie pe ele, insa am o mica problema, cele pentru partea din fata vin perfect, cele din spate stau putin ,,valurite'' ca sa spun acasa, parca ar fi trebuit sa fie cu cativa milimetri mai inguste, in rest sunt ok ca si calitate.

Modificat de flaviusmaff
Link către comentariu

te referi pe stanga-dreapta la cele din spate?

ai scaunele lasate prea jos si nu au loc sa intre sub sine?

Link către comentariu

Revin cu o intrebare pentru voi, cred ca e prima data cand cer un sfat pe forum in legatura cu o modificare legata de exteriorul masinii. Avand in vedere ca am vandut jantele de vara, deja am inceput sa caut un nou set pentru anul viitor. In principal nu as mai vrea alt set de jante cu buza polishata, nu prea mai am rabdare sa stau de ele in fiecare saptamana. Pana acum mi-au sarit in ochi doua modele, primul set este un model OEM, Siata 7Jx17 ET 38 si cel de-al doilea, Sportec Mono 8jX18 ET 35.

post-77500-0-97430600-1445555272_thumb.j

post-77500-0-95867300-1445555273_thumb.j

post-77500-0-01134400-1445555292_thumb.j

post-77500-0-73566800-1445555458_thumb.j

Modificat de flaviusmaff
Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!