Jump to content

Golf 4 FLA


Vizitator

Postare recomandată

Laurentiu_LWR

De banii aia iti luai de piele :)) dar de unde sa stii :P

Pasagerii in spate au interzisa sau sunt altele ?:)

Link către comentariu

La fosta masina(alba) aveam doar capota(neagra) vopsita in alta culoare,cu toate astea mi-au trecut in carte alb+negru deci......

Link către comentariu

La fosta masina(alba) aveam doar capota(neagra) vopsita in alta culoare,cu toate astea mi-au trecut in carte alb+negru deci......

Le trag un spray daca e ceva! :))

Mersi Laur!!!

Link către comentariu
bbogdanmircea

Foarte faine scaunele sport ! Au si airbaguri ceea ce e si mai fain.

Sent from my SGH-I897 using Tapatalk

Link către comentariu

mai e unul aici ....am trecut pe langa radar logan neinscriptionat cu ~170 si nici macar nu l-am vazut...un prieten m-a sunat din spate si mi-a zis :)) ..acum stau si astept scrisorica :))

Link către comentariu

ce e asa clar?! poate mergea pe autostrada si a depasit cu 40km/h limita.

nu a precizat pe ce drum era. oricum, te grabesti = platesti!

 

Flavius, inteleg ca ai masina cu 2 usi si ai pus scaune fara rabatare?

Link către comentariu

Permisul luat e pentru linia continua. Cel putin eu asa stiu. Am facut de curand scoala... dar daca gresesc corectati-ma.

Link către comentariu

credeam ca si tu vb de Luci, nu de Flavius (care deja sta pe bara) :)

Link către comentariu

Muale....nu eram pe autostrada eram pe drum judetean inainte sa intru in oras(oricum am redus cand am intrat  pana pe la 80 dar inainte de a intra era o portiune de drum dreapta si libera )...asa e te grabesti platesti

Link către comentariu

eeh nu arata rau nici cu ambele bare "clean"...poate te-ai plictisit tu de ele  :lol: ...arata bine oricum cu prelungirile astea :icon_thumleft:

Link către comentariu

Rau nu arata nici "clean" nici cum e acum. Vorba lui Lucy...poate te-ai plictisit de atata clean.

Link către comentariu

Sincer sa spun, principalul motiv pentru care m-am hotarat sa le schimb a fost faptul ca barile aveau 4-5 straturi de vopsea si aveau unele neregularitati care se vedeau numai in lumina soarelui, si ma scotea din minti lucrul asta. Si am zis ca daca tot o sa vopsesc toata masina, sa pun si niste bari originale, care sa fie cu vopseau de fabrica pe ele si fara defecte majore. Acum ca nu am gasit cu bandouri vopsite de fabrica,e alta poveste, dar din experienta celor laterale, care au luat si o teava pe partea dreapta si nu a sarit vopseau deloc de pe ele, sunt optimist ca o sa iasa bine si astea.

Modificat de flaviusmaff
Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!