Jump to content

My Black Beetle 2012 2.0 TSI


chill

Postare recomandată

Pe beetle vin bine, pe golf..parca nu. Deci, ia-le inapoi de la golf si pune-le si pe partea cealalta :))

Link către comentariu
lambda_dryver

Salutare. Ti-am vazut masinuta in parcarea de la Petrom, zona Centrul Vechi, sambata seara. Parcasem fix langa tine :D. Foarte bine arata cu jantele astea! Le-am nimerit la fix pentru "The Beetle". S-o stapanesti sanatos si fara nici cea mai mica problema!

Link către comentariu

Multumesc mult! :)

Mi-a cam fost frica in parcare acolo... Mi-era ca am pus-o prea aproape de a ta...

Link către comentariu
lambda_dryver

Cine n-ar avea nitica grija in prezenta unei "Turbo"? :D Oricum e destul de ok parcarea aia, cand nu sunt puradeii cu banii pentru parcare. Cand sunt, caut loc in alta parte :))...

Link către comentariu
  • 1 month later...

n-as fi crezut ca jantele Disc vin asa de frumos pe un Golf :)

Link către comentariu
vali_devill

Pe beetle vin superb,pe golf zici ca sunt din alt film...parerea mea.

Brgds

Link către comentariu

Ti-am inteles, Vali, punctul de vedere de prima oara cand ai zis asta. Din fericire pentru noi, 1. Nu trebuie sa placa la toata lumea, 2. Avem oricand posibilitatea sa le schimbam cu capacele normale (cand o sa ne plictisim de aspectul actual si o sa vrem ceva diferit fata de cum arata acum) ;)

Link către comentariu
vali_devill

Era doar o parere,atat,nu mi-am dat seama ca m-am repetat...nu tre sa deranjeze.paste fericit

Brgds

Link către comentariu

Ce-i drept, dupa ce o sa mai fie coborata masina o sa arate mult mai bine! :)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Link către comentariu

Sunt inca multe lucruri frumoase de facut la ele, dar toate la timpul lor. Deocamdata suntem offtopic aici :)

Multumim, la fel, vali!

Link către comentariu

Ca sa fim back on topic, ce se mai anunta pt Beetle? :D

Link către comentariu
  • 1 month later...

Momentan nu se mai aude nimic pt Beetle...

Insa pentru o poza de sezon e timp intotdeauna :)

post-109888-0-12649600-1371884544_thumb.

Link către comentariu

Poza-i facuta la piata? :))

Un peisaj pozabil si accesibil cu masina n-ai gasit ? :P

Link către comentariu

Lasa ca-ti aratam noi poza cu belvedere maine-poimaine, cu mai mult de 3 pixeli! :))

Link către comentariu
  • 5 months later...

Azi mini porsche a fost la revizia de 15,000 km... am fost cu costin07 si cu WVWZZZ la Buzau la Elcar Gid... Super oameni si super ok dpdv al costurilor.

Operatiuni: Schimb ulei, schimb filtre originale, verificari suplimentare cerute de mine si rectificat greselile carpacilor de la nume de renume

Thx WVWZZZ pt pont si multumesc Cornel pentru toata treaba bine facuta! :)

Link către comentariu

Cu placere :) Merita si mini Porsche atentie si rasfat... Ma bucur ca a intrat in sfarsit pe maini bune.

Link către comentariu

O mica bomba pe roti  :D.  Imi place masinuta ... si nu multi aleg 2000 benzina. Multi km fara probleme. Si vorba colegului Ego ....mai multe poze :lol:

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • cristi511 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!