Jump to content

My Black Beetle 2012 2.0 TSI


chill

Postare recomandată

Cele mai reusite poze :) Cele mai curate masini :) Cea mai neagra broscuta in asteptarea noii sigle :) Cel mai talentat fotograf :wub:

...cea mai buna idee pentru poza 2 :))

Link către comentariu

Da' neagra rau broscuta :D

Big like!

Modificat de cogdao
Link către comentariu

Sa o stapanetsi sanatos. f misto!

nu a fost in showroom la PBN prin Noiembrie? ca era una neagra 2.TSI aoclo si mi-a placut mult.

Link către comentariu

Multumesc mult!

N-am luat-o eu pe aia :( aia avea trapa si era keyless... Eu am luat-o in august :)

Modificat de chill
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

hehehe :D multumesc! Ma bucur ca ne-am cunoscut si frumos rau golful tau! Trebuie sa-mi fac si eu o lista ca a ta! :)

Link către comentariu

Nuu... ieri seara... a fost la WRC la bloc... acolo l-au facut baietii (zona AFI Cotroceni)

Modificat de costin07
Link către comentariu

Sunt cele centrale??? Eu am ramas fara 1 anul trecut si m-a costat 45 ron, aici cred o sa gasesti in sectiunea dedicate de vanzare la un pret mai ok. Cu mult noroc poate le cumperi pe cele de pe masina ta! :( Trist

LE: Si pe Okazii.ro am vazut ca sunt ... Nasol

Link către comentariu

Pentru masina ta baiatul meu a votat ca fiind cea mai frumoasa dintre cele prezente (primul raspuns dintre cele 3 intrebari). Indiferent de cate voturi ai avut, felicitari pentru cum arata.

O zi buna

Link către comentariu

Pe okazii sunt ale lui.

Acolo la AFI au vrut să-mi fure din BMW, dar n-au reușit. Oglinzi oricum nu mai aveam. Cred că sunt niște băieți care urmăresc anumite mașini și acționează.

Link către comentariu

Multumesc mult! :D

am eu unele probleme de cum arata, dar se vor rezolva in aprilie / mai (sa dea Domnu sa am bani de franciza ca se cam strang 3/4 evenimente) :D

Ia ca il contactez eu pe ala de pe okazii... poate-i rup si mainile cu ocazia asta...

Modificat de chill
Link către comentariu

Ți-aș spune că nu merită să te consumi, dar ca posesor de BMW 5 ani, știu că este imposibil. Iar la poliție mă știe toată lumea. Nici nu se chinuie prea tare să-i prindă și când o fac, scapă repede. Râdea nenea ăla într-o zi de mine când m-am dus cu oglinzile. Fusese furat cablul Romtelecom din tot cartierul. Problema mea era lipsită de importanță. Și spuneau ei că nu-s aceeași și că ar prefera să fure de la mine, decât chestii din astea importante. Am rămas cu gura căscată.

Pe okazii sunt oglinzi și capace în prostie, la prețuri mici. Dacă ar face cineva o acțiune să justifice ăia de unde le au, poate că ar înceta și furturile astea. Nu mai zic când văd pe unii cu sute de lame de ștergător la semafor. De unde dracu le au?

Dacă ai franciză, o să inventeze ăla mai multe evenimente. La mine așa au făcut și am renunțat să le mai repar. Oricum mi-o zgârie "prietenii".

Hai că facem OT și e păcat de mașină. Foarte frumoasă. Rezistă cât poți!

Link către comentariu

Si la mine acum cateva luni au tras de oglinda din stanga, m-am trezit cu ea data peste cap la maxim in directia opusa, noroc ca nu s-a stricat nimic pe acolo. Atunci am descoperit avantajele parcarii platite...

Ma gandesc daca se renteaza sa-mi fac inscriptionare d-aia cu laser pe ele.

Oricum superba masina si sa ai grija de ea!

Link către comentariu

Miercuri iti fac o surpriza :) sa pandesti mailul.

Apropo cel albastru l-a cumparat o tanti pana la urma, mi-au zis cei de acolo.

Link către comentariu

Nu mai citisem de la pagina 2. Ce de poze frumoase cu broscuta s-au adunat intre timp. La cat mai multe!!!

Link către comentariu
  • cristi511 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!