Jump to content

golf mkv GT Tsi


pit90

Postare recomandată

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • pit90

    217

  • cogdao

    75

  • The_Ego

    29

  • sebip

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

PM daca se poate cu cat te-au costat proiectoarele si mai ales de unde le-ai luat?

Ma intereseaza si pe mine :)

Link către comentariu

Si montat , e super .. Mulţumesc lui ionuţnfs pt ajutorul acordat si de spaţiul pus la dispoziţie ...

post-104729-13936747869378_thumb.jpg

Modificat de pit90
Link către comentariu

E Stanley? Daca da, probabil isi facea treaba :). Felicitari pt. volan, merita efortul!

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

le a probat baiatul ala din state :D , unde ai gasit si tu imaginea. Cu suspensia asta merg , dar avand in vedere ca o sa pun alta care o sa coboare masina  exista riscul sa bulesc aripile ..

Link către comentariu

Arata bine. E homemade, nu? Nu e cumparat? Si eu sunt curios de rezultat...daca face treaba sa pui dimensiunile lui, sau link-ul cu DIY. Bafta!

Link către comentariu

e un baiat pe la oradea de vinde aparate, 450 de lei , sunt facute de el , numai ca are piese si el doar le sudeaza , asta al meu e facut tot de mine , isi face treaba 100%.

Link către comentariu

Superba din orice unghi. Marea intrebare va fi will it rub cand o lasi? Sper sa nu :D

Link către comentariu

Ms! se mai poate lucra la aripi in partea dinspre bara , unde sunt prinderile acum este ceva' care nu ii permite sa lucreze , o s-o rezolv cand ii schimb carenajele (soon) , si atunci se poate face arch' nu doar roll , oricum a iesit ff bine rolul cu aparatul ala' :D

Modificat de pit90
Link către comentariu

Arata super :D toata munca de aseara a dat roade :))

Modificat de IonutNFS
Link către comentariu

Cei care au avut/au pe masina pro kit eibach si pot sa ofere ceva informatii sunt bine veniti, vreau sa cobor masina putin dar suficient pentru aspect , dar si confortul sa fie in limitele decentei. Sunt bine venite si alte optiuni. Ms!

Link către comentariu

Eu am ales pro kit si is multumit si de look si de modul in care se comporta.

Link către comentariu

Asemnea si eu. A coborat uniform si nu am simtit ca s-a facut mai dura suspensia.

Pentru jantele astea frumose merge un drop mai serios, de genul Eibach Sportline.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Am avut Eibach Pro si mi s-au parut foarte bune pentru daily drive, in conditiile in care imi mai place sa trag de masina pe viraje. Acum sunt la un prieten caruia ii place comfortul, si e la fel de multumit.

 

Drop-ul a fost uniform, ceva mai jos decat un GTI (desi sunt colegi care au avut probleme la drop, vezi Farfus). Sunt prin excelenta niste arcuri progresive, foarte aproape de OEM pe compresii mici, si incep sa se simta la denivelari pronuntate sau viraje abordate mai agresiv

Link către comentariu

pana acum sunt hotarat sa iau eibach pro kit , ca e daily car .., mai vedem .. oricum cam peste o luna a sa vina ceva :D 

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!