Jump to content

golf mkv GT Tsi


pit90

Postare recomandată

  • 2 months later...
  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • pit90

    217

  • cogdao

    75

  • The_Ego

    29

  • sebip

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

Usorrr ca ma nenorocesti !!!  ... mai imi trebuie 1K0853101A GRU  buza asta mica ...si e vre 300 si ceva :(  .. daca stiti un site sau pe cineva mai accesibil .... multumesc!!

1519864_10200666681744012_460844930_o.jp

 

 

asta e buza 3388_1_.jpg

Modificat de pit90
Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Si inscripţia ..<3 ...mai aştept sa vine buza de la grila de sub numar ..

Pentru ca automobile si GT :))

Arata bine, hai caldura hai :)))

Link către comentariu

Una cu rama cromata de jetta ...urmează sa o vopsesc negru , am recurs la această varianta din considerente financiare , rama grunduita costă prea mult..

post-104729-13917616757803_thumb.jpg

Link către comentariu

Incearca sa scoti cromul, se exfoliaza la caldura. Daca ramane negru mat, e mai putin vizibil.

Link către comentariu

il curat cu alcool , primer plastic si vopsea+lac ... nu am de gand sa mai  fac un kitch ... :d  oem rulx

Link către comentariu

Merge vopsita rama aia. Si eu am avut de Jetta la fosta masina si a tinut vopseaua fara probleme. 

Link către comentariu

iti face belele ET 32? :))

 

Din experienta mea,pe golful 5,cu jante pe 17, 7,5J si ET35 ,a trebuit sa pun 215 ca sa nu imi atinga. cu ET32 e foarte greu,mai ales daca ai J-ul mai mare de 7,5 8

 

Acum la Audi am pe spate Et35 si 8J si imi atinge, singura rezolvare ar fi anvelope 215 40 18, si camber negativ 2,2 minim.

Modificat de golfix
Link către comentariu

Cam asa o sa arate cu jantele puse , mie  frica tare cu aripile fata ... tre sa iau mai repede suspensia ...

IMG_1397.jpg

Link către comentariu
ceva noutati .. astept vreme buna 

 

anvelopele sunt star performer 215 40 zr18 89w 

 

DSC_0711.jpg

 

iar pt volan ii multumesc colegului 


stevendor
 

DSC_0712.jpg

Modificat de pit90
Link către comentariu

Sa il invarti sanatos! Daca te deranjeaza la un moment dat pielea tocita, il recomand pe colegul ady_desper! Seara buna

Link către comentariu

Sa le invarti cu placere, volanul si anvelopele. Sa le vedem cat mai repede pe masina :D.

 

In cel mai rau caz adaugi pe lista niste aripi evazate ca sa o poti lasa cum trebuie.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Ms Ego , as fi vrut sa o las mai mult dar e o maşină de zi cu zi si nu imi permite , aripile o sa le roluiesc mai mult că sigur , sa nu patesc că tony danza" singurul care a mai pus rx pe g5 , nu o s o cobor mai mult de 1 2 cm maxim cu un coilover momentan

Modificat de pit90
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!