Jump to content

golf mkv GT Tsi


pit90

Postare recomandată

tot este rigida dar park mai putin .... posibil si din cauza anvelopelor 215 40 18  .... diferenta mare e pe sosea unde sta cum trebuie nu mai topaie la viteza si denivelari...

Link către comentariu
  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • pit90

    217

  • cogdao

    75

  • The_Ego

    29

  • sebip

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

Privirea ei spune totul :))).

"Iar ii faci poze...nu i-ai mai facut 172192628???"

Boala grea asta..grea de tot.

Modificat de cristi511
Link către comentariu

inaltime de la pamant aripa  fata 62,5  si spate 63 cm

post-104729-0-42505000-1429874068_thumb.

Modificat de pit90
Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Jante MAM Anvelope SYRON 225 35 19 et 45 .... Cum arata păreri ???

post-104729-14315424318626_thumb.jpeg

post-104729-1431542438751_thumb.jpeg

post-104729-1431542445802_thumb.jpeg

post-104729-14315424488078_thumb.jpeg

Link către comentariu
cristiganea24

Arata f f bine!!! Felicitari ptr alegere. [emoji106]

Link către comentariu

Stric eu randul de + si zic ca nu-mi plac. Mai ales ca au si capace centrale de audi si in definitiv sunt niste replici dupa jante A8 20".

$_57.JPG

Nu se potrivesc cu masina (nu degeaba au fost concepute pt A8).

Arata asa bine GT-ul si e pacat sa strici aspectul cu niste replici care bat la ochi. 

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Mie imi plac si vin ft bine pe masina...ceva detalii legate de pret?

Link către comentariu
cristiganea24

Eu raman la parerea ca dau f bine pe masina. Pret ceva daca se poate.

Link către comentariu

Sunt replici. Acel model se fabrica in specificatiile 9x20 ET37 in echipare pt A7 si A8. Nu am vazut pana acum acest model de 19" sa vina oem pe vreun model Audi.

Ce fabrica MAM cu specifcatiile de 8x19 ET45 dupa exact acelasi design se numeste replica. Faptul ca le fac dupa Audi asta e alta discutie :D. Daca te uiti MAM se inspira dupa foarte multe modele de jante oem Audi ori VW. Nu ca ar fi o problema neaparat. Eu am zis in primul rand ca nu se potrivesc pe masina de asta nu mi se par de acolo.

 

Pe capacul central scrie MAM?

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Mie mi se par ca pica bine pe masina, parca se imbina perfect cu bara din fata cu multe linii. Si, oricum ar fi, arata bine fiind de 19". Dar sa vedem cat rezisti cu ele :))

 

In rest masina e traznet!

Link către comentariu
Publicat (modificat)

Mam face jante nu audi ...Cum si jantele classix de la vw sunt bbs ...

E designul audi ..făcute de mam pt audi ....Cum e și cu alte piese....cu sigla vw și cu febi etc ...o dau bine jantele trebuia un et 35 ...eu așa m am obișnuit mai ieșite și lăsată . E echipata pt drag de la Tulcea ...mașină de prezentare ..santos drone nebunii ....o sa revin la bbs sau eu știu ...

Modificat de pit90
Link către comentariu

Stiu acest aspect. Cum la VW jantele sunt facute de Borbet, Ronal, BBS, CMS si au stanta producatorului pe interior. Ce am zis eu mai sus e ca n-am auzit de MAM sa faca jante oem pentru Audi. Ba mai mult faptul ca produc tot felul de modele dupa jante oem (mercedes, audi, vw) le fac sa fie replici. Fac un model pe 17,18,19, si cu prinderi diferite.

Link către comentariu

I sta super,asa mi se pare cu jantele astea pe 19,de replici sau nu,nu m-ar interesa deloc atata timp cat dau bine! De ex eu sunt genul care nu ma uit la eticheta unei haine sau fata unui ceas ca sa vad ce firma e,daca sunt frumoase,nu sunt zgariate si dau bine pe masina aia e!Bafta la Tulcea!

Link către comentariu

Arata super super,o prinde bine. btw mai ai reglabila,sau sunt arcurile eibach?

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!