Jump to content

Ornamente oglinzi


copsin
 Share

Postare recomandată

Face si el puncte sa deschida topic. Pacat ca are golf 4.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cum a intrebat si dimy, am vazut pe net tot mai multe mk3-uri cu oglinzi de golf4 a incercat careva? sau are posibilitatea sa vada daca se potrivesc oglinzile fara nici o modificare?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu se potrivesc fara modificari.

Un tinichigiu bun rezolva sigur problema ta...nu te grabi de nu te pricepi ,pentru cativa lei...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

eu as avea nevoie doar de geam de la oglinda din dreapta.. ale mele sunt electrice si nu gasesc pe nicaieri doar geamul (oglinda)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vezi ca se gasesc la magazinele de piese auto. io mi-am luat tot pe dreapta numai geamu cu incalzire 60 lei. fara incalzire era 40 lei. nu are importanta daca sunt electrice oglinzile sau nu, geamu e acelasi

Modificat de omu_negru84
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai cred ca mai bine imi iau oglinda cu totu.. la dezmembrari e 70 de lei oglinda electrica

ms mult pentru preturi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stie vreunu dintre voi daca pentru golf 3 se gasesc capace cromate, sau ornamente, ca la golf 4? Am vazut vreo cateva poze am cautat pe internet dar nu am gasi nimik.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai cred ca mai bine imi iau oglinda cu totu.. la dezmembrari e 70 de lei oglinda electrica

ms mult pentru preturi

Daca o cumperi de la dezmembrari nu stii daca rezistenta mai este buna, si cum se apropie iarna o sa-ti fie de mare folos cand are gheata pe ea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stie vreunu dintre voi daca pentru golf 3 se gasesc capace cromate, sau ornamente, ca la golf 4? Am vazut vreo cateva poze am cautat pe internet dar nu am gasi nimik.

cauta pe ebay

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asa e, iar daca insisti pe la mai multe magazine de piese auto o sa gasesti sticla cu incalzire electrica si la 40-45 lei

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stie vreunu dintre voi daca pentru golf 3 se gasesc capace cromate, sau ornamente, ca la golf 4? Am vazut vreo cateva poze am cautat pe internet dar nu am gasi nimik.

da sunt pe ebay dar au un pret cam maricel

post-60607-1287171622_thumb.jpg

Modificat de ovidiu89
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

N-as pune asa ceva pe masina nici sa fie ultimul ornament de pe pamant...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nici eu , dar daca baiatul a intrebat :icon_thumright: :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!