Jump to content

Ce se vinde prin oras


nadir@boosted.ro
 Share

Postare recomandată

olx.ro/i2/oferta/vand-vw-scirocco-an-1988-inmatriculat-masina-pt-pasionati-ID21YOR.html

Modificat de cristixxz
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cunosc personal proprietarul. In masina s-a investit ceva. Sta bine la tabla.

 

http://olx.ro/oferta/vand-golf-2-gti-vr6-ID207I3.html#d8d8aba19c

 

Pentru cei interesati, mai are un Caddy 1, alb, complet, mai putin panoul din spate de la scaune. Stare buna. Pentru cei interesati, pot sa ajut cu poze.

 

Acte la zi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Jantele BBS RS, am fost eu ieri la Timisoara dupa ele, dar nu sunt in cea mai buna stare.

Ca si defecte vizibile:

 

-doua buze sunt irecuperabile din punctul meu de vedere(au materilul afundat si nu iese la polish :)), ar trebui schimbate)
-suruburile ar trebui cromate, iar pe unele se vede ca au fost revopsite(nu sunt in stare originala)
-emblemele cu BBS, nu sunt nici ele in stare buna, au efectul acela de exfoliere in interior)
-un miez si un capac au vopseaua in coaja de portocala, cel mai probabil au fost revopsite fara o pregatire prea buna
-nu am reusit sa merg la o vulcanizare cu ele, pentru ca vanzatorul si verisorul meu au spus ca sunt inchise toate duminica, dar cu masina ridicata pe cric, montate pe puntea din spate la doua dintre jante am gasit joc-strambe-deformate(la una mai mic, vanzatorul mi-a spus ca poate fi din cauciuc, l-am crezut pe cuvant, avand in vedere ca nu le-am pus pe o masina de echilibrat), dar una se vedea ca este stramba cu ochiul liber atunci cand o invarteai. Avea joc sus-jos, dar si stanga-dreapta. Se vedea ceva plumb de echilibrat pe ele, dar mna, nu mai conteaza.
-nu am reusit sa le verific de fisuri, suduri, slefuiri pe interior, pentru ca aveau un strat foarte gros de mizerie(vaselina/praf, toate coagulate si intarite pe interiorul jantelor)

Poate ca sunt eu foarte pretentios pentru niste jante de 600euro, dar ma asteptam sa fie macar drepte toate. Cel putin pentru asta am plecat dupa ele, sa fie drepte si sa nu fii fost reconditionate/desfacute. In Timisoara nu am intalnit ceea ce am vazut in poze si am auzit la telefon de la vanzator, din cauza asta am decis sa postez aici sa nu mai plece cineva in Timisoara dupa ele decat daca este dispus sa mai cheltuie cateva sute de euro pe buze/suruburi/emblele bbs etc.

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

oau...si in poze ce bine aratau(sau a pus o janta de 4 ori)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

imi poti arata tu :D? eu am vrut sa licitez, dar am renuntat. este gamma 3 cd.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

imi poti arata tu :D? eu am vrut sa licitez, dar am renuntat. este gamma 3 cd.

post-1474-0-10364900-1406093942_thumb.jp

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!