Jump to content

Ce se vinde prin oras


nadir@boosted.ro
 Share

Postare recomandată

am vorbit  cu omul, poza e informativa, jantele sunt REPLICI !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mihuz, nu sti niciodata peste ce chilipir poti da. Unu' care nu stie ce vinde sau are nevoie urgenta de bani...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Mihuz, la orice bani ar fi trebuie sa scrie in anunt BBS RS REPLICA, nu vand bbs rs 4*100, el vinde replici  nu bbs originale, asa e normal....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cine are cunostinte despre acest Golf II, daca a suferit vreun accident, a fost umblat la motor, recarosat, etc.

S-a mai plimbat prin urmatoarele judete: AG., HD și AB, iar in prezent MS.

http://mercador.ro/oferta/vw-golf-2-1-6-td-ID1GDd1.html#c0d504ded4

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

"btigades", am vorbit cu proprietarul mașinii și nici nu cunoștea că este trecut TDI în anunț pentru că i l-a postat altcineva. NU,mașina nu este TD cu intercooler, dacă asta te interesează.

Modificat de visan catalin
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cu privire la postul meu de mai sus cu nr. 2343, pot spune: văzut, testat, plăcut și cumpărat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

bravo tinere! vezi ca are colegul nedelx conducte originale de combustibil, cele care intra in filtru de motorina. Sunt transparente si ocolesc frumos oala amortizorului.

 

ps. s-o stapanesti sanatos

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am vazut pe alt site anuntul, e ff praf masina gaura de pumn la oala spate si tot felul de romanisme. Cred ca i-am googlelit numarul si asa am dat peste alte poze cu ea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!