Jump to content

Ce se vinde prin oras


nadir@boosted.ro
 Share

Postare recomandată

pai daca o dai la rabla trebuie sa isi ia masina noua..nu mai merge instrainat tichetul..si nu cred ca toti vor sa ia masina noua

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Raportul bani plătiti / calitate masina este printre cele mai bune la Mk2. Practic nu pierzi bani cumparând un Golf 2 sau o Jetta 2. Valoarea poate creste cand vor fi clasificate ca si oldtimer (ex.Austria), desigur la masinile intretinute ! :icon_thumleft:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai daca o dai la rabla trebuie sa isi ia masina noua..nu mai merge instrainat tichetul..si nu cred ca toti vor sa ia masina noua

   Tichetul poate fi instrainat si acum, dar doar o singura data.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mk2 -ul ala din Alba arata foarte foarte bine la anii pe care ii are , are linie , e foarte faina , de mult timp ravnesc la un mk1 sau mk2 , aveti idee cat poate sa fie taxa la ea din cate vad in anunt este euro 2 diesel din 1986

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

din pacate la diesel este taxa mare. undeva in jur de 1100euro.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Plus ca nu exista euro 2, sau 1.

Chiar daca sunt golfuri cu cat, in listele RAR sunt trecute non-euro.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ma descurajeaza taxa , dar masina din poze pare sa merite banii

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dar e foarte bine ca e non euro. la un motor de 1.3 e taxa vreo 200 de euro.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dar e foarte bine ca e non euro. la un motor de 1.3 e taxa vreo 200 de euro.

taxa este vreo 402E, pt 1.3

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din peninsule nu as lua masini, nici din Italia, nici din Spania, nici din Grecia !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Un motiv ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

motivu e ca le poti lua din austria mancate de rugina. lasand gluma la o parte, ideea e ca poti gasi si in italia masini foarte bune. stiu un astra gsi impecabil adus din italia, care sunt chiar proaste la tabla fata de golf.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ideea e ca aerul e sarat din cauza marii cu care se invecineaza aceste tari. Eu am vazut golf adus din Italia, nu stiu regiunea, care arata foarte bine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

motiv? daca te duci in italia vei vedea ca nu scapa ""aproape"" nici o masina nelovita :) in general alea nelovite sunt noi sau stau in curte! atat de buni soferi sunt! PS: Aerul e cea mai mica problema

Modificat de B-208-ATS
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in orice tara e la fel.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Motivele mele constau in mentalitatea mediteraneeana a dezinteresului total si unanim in ceea ce priveste starea tehnica a vehiculelor proprii, singura preocupare a celor din zona privind conservarea cat de cat a formei exterioare - iar criza a accentuat delasarea amintita - si conditiile obiective de clima / starea drumurilor ( exceptand autostrazile ) / arhitectura urbana care sunt intalnite acolo ! Nu neg ca pot fi si exceptii !....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mama mama ce oferta pacat ca le luam fara discutie ?D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!