Jump to content

Ce se vinde prin oras


nadir@boosted.ro
 Share

Postare recomandată

Mama.... Dar ce o fi de e asa ieftin?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai fara cutie plus motor neomologat nu prea se mai omoara lumea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare vreau si eu sa vand un 2 16v gti in patru usi cod motor kr .stie cineva care sant preturile din ziua de azi

Cum e aia cu 4 usi gti? A avut alt motor original?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

exista si gti 16v in 4 usi original de fabrica. s-a montat inclusiv 1.8 g60 pe modelul cu 4 usi, ca sa nu mai zic ca golf mk2 g60 limited (1.8 16v g60) a fost doar in 4 usi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da exista dar nu am vazut pana nu am luat

mersi pentru sfat dar este greu cu intretinerea lor dar pana la urma ma mai gandesc pentru ca sant si satisfacti foarte mari cu ea cand poti sa te iei cam cu orisicine avand in vedere ca este o baba batrana

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca si golfu 2 e scump la intretinere........ atunci la altceva chiar nu trebuie sa ne mai uitam

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da exista dar nu am vazut pana nu am luat

mersi pentru sfat dar este greu cu intretinerea lor dar pana la urma ma mai gandesc pentru ca sant si satisfacti foarte mari cu ea cand poti sa te iei cam cu orisicine avand in vedere ca este o baba batrana

Si atunci care e masina ieftina la intretinere din punctul tau de vedere,ca si la Dacie sunt mai scumpe piesele decat la Golf :lol: ,pacat ca ai o impresie asa gresita despre masina!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

Hai sa incheiem acest subiect aici. Cred ca fiecare a primit un raspuns pentru intrebarea lui.

Multumesc,

Geee

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sterge adaugarea mea " mk2 g60" ca sa adaugat linkului.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!