Jump to content

Ce se vinde prin oras


nadir@boosted.ro
 Share

Postare recomandată

daca ajuta pe cineva, un cabrio intr-o stare avansata de degradare, dar posibil cu acte. Personal am sunat, iar ultimul pret, fara stofa pentru soft top noua (de 700 de euro zice el) si jantele ATS, 1100 euro. Motor 1,6, am intrebat si asta.

detalii aici

cunosc foarte bine masina... am vrut eu sa o cumpar acum 2 ani exact unde era atuncia e si acuma... are acte(carte si talon) dar nu are asigurare itp rovinieta etc... ultima oara avea fiscal la zi, soft top are unu nou dar masina nu este de treaba... este ruginita tare sta de 3 4 ani chiar in acelasi loc... avea intr-un timp o prelata pe ea nu stiu daca acuma mai are... eu unu mai mult de 300 euro nu as da pe ea sincer. Parerea mea

Modificat de IdaMK1
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca ajuta pe cineva, un cabrio intr-o stare avansata de degradare, dar posibil cu acte. Personal am sunat, iar ultimul pret, fara stofa pentru soft top noua (de 700 de euro zice el) si jantele ATS, 1100 euro. Motor 1,6, am intrebat si asta.

detalii aici

cunosc foarte bine masina... am vrut eu sa o cumpar acum 2 ani exact unde era atuncia e si acuma... are acte(carte si talon) dar nu are asigurare itp rovinieta etc... ultima oara avea fiscal la zi, soft top are unu nou dar masina nu este de treaba... este ruginita tare sta de 3 4 ani chiar in acelasi loc... avea intr-un timp o prelata pe ea nu stiu daca acuma mai are... eu unu mai mult de 300 euro nu as da pe ea sincer. Parerea mea

Pai da, i-am oferit si eu un pret corect, dar a refuzat. Conform spuselor lui, ultimul pret este de 1100 de euro, fara jante si prelata. Reamintesc faptul ca la soft top, daca ai stofa noua, nu este suficient! nici pe departe. Mai sunt cabluri (3 la numar care trebuies noi), si alte piese. Deci... Masina merita doar pentru acte, atat, adica da, 300 de euro :)

Golful 1 ajunge la mine am vb cu omul ! multumesc colegu

Felicitari, sa te folosesti de el si sa ajunga un proiect excelent!

geee

Modificat de geee
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da pai baiatu e mecanic la un service din deva se gandeste ca face afaceree cu masina dar iam explicat k o masina care a stat atata timp in apa si ploaie nu mai e o masina numai buna de restaurat cum zice el... sub arcadele alea e praf telescoapele praf interioru cam jigarit Soft topul spart daca nu a protejato tot timpu cu prelata a intrat apa in ea... stim foarte bine ce inseamna sa balteasca apa 1 an 2 in mocheta pe podea... e pacat de ea mare pacat... dar banii aia nu ii ia pe ea nici cu jante si soft top nou poate el sa viseze cat o vrea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai exista visatori din astia, care, in momentul din care detin o masina, cum nu are nimeni in sat il cred ff rar, si indiferent de stare, in momentul in care cineva se intereseaza, cer un pret de te miri....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cam noua sa fi fost a lui gh. gheorghiu dej asa cum au fost zeci de masini ce se vand prin romania... dar poate si asta a fost macar al unui nepot mai indepartat sau macar al unui vecin de bloc al nepotului... poate de asta e asa de valoaroasa si implicit... scumpa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cam noua sa fi fost a lui gh. gheorghiu dej asa cum au fost zeci de masini ce se vand prin romania... dar poate si asta a fost macar al unui nepot mai indepartat sau macar al unui vecin de bloc al nepotului... poate de asta e asa de valoaroasa si implicit... scumpa.

Salut. Am revenit azi cu un telefon la propietar, si isi mentine pretul "negociat", de minim 1100 euro.

Asa ca probabil o sa mai ramana cativa ani in acelasi loc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

doamne... peste cativa ani acolo pe asfalt o sa fie o pata de rugina uleioasa cu patru roti dezumflate pe laturi, cu o foaie uda pe care scrie abia descirfabil De Vanzare...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

trist dar din pacate nu toate sunt sortite sa supravietuiasca. poate totusi, pana la urma...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

o sa mai trec eu de curios pe la el sa vb cu el de jante poate poate... vedem si masina cum mai e in momentu asta:)

Modificat de IdaMK1
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu e rallye, are doar aripile latite, difera si aripile fata de rallye. la asta sunt mai umflate, mai rotunde pe cand la rallye au o forma mai patratoasa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am eu halucinatii sau geamurile de la usile din fata se deschid(cele triunghi) :rolleyes: ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!