Jump to content

Ce se vinde prin oras


nadir@boosted.ro
 Share

Postare recomandată

golfu ala 2 negru mat e foarte frumos dar daca e bai cu actele... LA GUNOI CU EL :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

adevarul e ca ar fi cam senzatie sa ai una de aia inscrisa sa umbli prin RO cu ea:))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si una si mai proaspata :) http://volkswagen.an...v-10696118.html

A innebunit ursu.

L-am intrebat mai devreme pe nenea Bankaru.

Nu e nici o gluma, daca i se ofera pretul corect o vinde.

Oricum, este una dintre cele mai frumoase jete de america de pe aici, basca ca mai e si totul original pe ea.

Pacat ........ prea multi din "vechea garda" ne parasesc .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

O mica ERATA, (ora a fost de vina).

Bankaru are Golf nu Jetta. Mea Culpa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ia venit mintea la cap , anunturi puse la suparare :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

www.bestauto.ro/vw/jetta/berlina/auto/2151401.htm?pgsource=searchresult&fuelname=diesel&year=1987&colorname=gri&countyname=timis&price=750&tabid=1&pictureid=1 km reali 100%

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce mate lungi...... :lol: Greseala mea,a fost postat de pe tel aseara de la munca.... :zzzzz:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe capota are manere de mobila :biggrin: sa nu mai zic de restul de elemente care ii dau 10 cai +

Modificat de niku_nd4spd
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am pus si eu poze cu masina asta acum ceva vreme, mi-a zis atunci ca nu o vinde decat dupa ce rezolva cu actele. Masina e decapotabila din fabrica, model foarte rar.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am pus si eu poze cu masina asta acum ceva vreme, mi-a zis atunci ca nu o vinde decat dupa ce rezolva cu actele. Masina e decapotabila din fabrica, model foarte rar.

Am mai specificat, si as vrea sa ma ajute si pe mine cineva cu astfel de polemici, eu stiu ca nu exista G2 cabrio - de fabrica - .... are cineva o informatie concreta ca ar exista?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La asta asa scrie in acte, poate o fi fost facuta in afara si trecut in acte...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu cred ca sunt facute de ceva firme din vremurile alea si omologate , nu cred ca exista

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mk2 cabrio nu a fost facut de vw, ca si renualt 5 cabrio a fost facuta firma specializata in serie limitata (nu a fost facut de nea' gogaie in hruba din spatele curtii), o sa caut info exacte :D, oricum masinile sunt omologate si recunoscute de rar

Modificat de sita
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!