Jump to content

Ce se vinde prin oras


nadir@boosted.ro
 Share

Postare recomandată

cei cu preturile alea? doamne nu imi vine sa cred masinii de 43252534 de ani la banii aia:)) frate pai la 1500 am cumparat polo din 2001 :)) oameni astia nu au minte serios:)) imi pun si eu golfu la 1300 sa vad daca iau si eu pe el :)) am si eu geamuri el, jante aluminiu, xenoane, muzica, motoru e foarte bun:) :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

stii cum e? fiecare poate sa ceara cat vrea pe marfa lui...nu se stie niciodata cand isi gaseste "fraieru"

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...sau pasionatul care nu se uita la bani cand gaseste ceea ce isi doreste.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Scuza-ma dar nu m-am putut abtine , tu nu vezi cum arata golful ala 1 alb recarosat ? Cat ai vrea sa coste 100 de euro ? Mie personal m-i se pare ca merita fiecare eurocent . Am umblat la craiova , focsani , galati si am luat cu 850 o masina care mai trebuie bagati cred 3000 sa ajunga sa arate ca ala

Modificat de Stefan
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am avut 2-3 care au venit cu 1900E si nu am dat masina, pur si simplu nu m-a lasat inima. Am avut opel astra din 2001, motor de 2000 diesel, cu piele si o gramada de optiuni si ghici ce masina am vandut dintre opel si golf....

Singurul neajuns pe care il vad la G2/G1 este taxa de poluare care vor sa o bage handicapatii de la guvernare....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sctoatem pasionatii din discutie ca aia nu dau 1500 euro pe o masina mai ales g1:)) ala alb merita probabil banii restu nu prea frate pai e o masina de 23453 de ani sincer acuma... nu e masina de 1500 euro :-s uite eu personal pe ala galben daca doamne feri sar intampla ceva cu golfu meu eu ala galben las lua si as da pe el maxim 700 euro... mai mult nu . Sunt frumoase toate dar totusi ... la 60 milioane... NU CATEGORIC ma bate gandu sa mio bag si eu pe autovit:)) numa a mea e vopsita aiurea:D

PS:zaytusca stai linistit ca nu baga nimica baga pe masa !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sctoatem pasionatii din discutie ca aia nu dau 1500 euro pe o masina mai ales g1:)) ala alb merita probabil banii restu nu prea frate pai e o masina de 23453 de ani sincer acuma... nu e masina de 1500 euro :-s uite eu personal pe ala galben daca doamne feri sar intampla ceva cu golfu meu eu ala galben las lua si as da pe el maxim 700 euro... mai mult nu . Sunt frumoase toate dar totusi ... la 60 milioane... NU CATEGORIC ma bate gandu sa mio bag si eu pe autovit:)) numa a mea e vopsita aiurea:D

PS:zaytusca stai linistit ca nu baga nimica baga pe masa !!!

Dar de unde sti tu Ida ca pasionatii nu dau 1500 si mai ales pe mk1 :icon_confused: ,uitata-te pe afara la cat se invarte o caroserie de mk1 fara rugina!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

depinde de pasionat si paiunea lui, unii le FAC si conteaza mai putin banii pe care ii baga, unii le DESFAC si conteaza foarte mult banii care ii dau si pe care ii scot din "mica afacere" ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pana in momentu de fata sita am avut 13 masini si vreau sa zic ca puteam sa imi tin oricare alta masina care era mult mai avansata si noua k golfu pe care il conduc, da pentru aia nu am facut-o pentru ca nu imi trebuie alta masina pentru simplu motiv ca am indragit asa de mult masina asta incat nu ma pot desparti de ea. daca stau bine si ma gandesc am bagat si eu probabil 1500 euro in golfu meu ... in timp desigur... poate sa ii bag toti odata nu as putea pentru ca pana la urma trebuie sa si traim din ceva... NU ? sunt pasionat si eu de golf 1 expres cele in 2 usi si imi plac:) probabil daca cel cabrio era din HD il luam eu :)

oricum cabrio ala face toti banii :D rare si frumoase :) daca va uitati la baiat in anunturi are si el unu :) si mai are 2 la dezmembrat:)

PS: sita nu confunda pasiunea cu reconstructia unei masini de serie.

PS1 ti-ai da golful pe asa ceva? eu DA cu drag :X

post-62241-0-38723500-1318116207_thumb.j

post-62241-0-13188100-1318116219_thumb.j

post-62241-0-77872100-1318116230_thumb.j

post-62241-0-44160200-1318116243_thumb.j

post-62241-0-18959600-1318116256_thumb.j

post-62241-0-34104600-1318116266_thumb.j

Modificat de IdaMK1
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Spike eu as da golful tinand cont ca totusi sunt doar 29 de unitati fabricate in toata lumea:)) deci ... masina e o legenda si asta e pasiune... :P cu o masina de asta facuta frumos pusa langa un SLR mclaren sau un seria 7 din 2010 toti se vor uita si vor intoarce capu dupa bijuteria asta. Clar:X

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@zaytsuca - scuze ca ma bag, da ce are asta in plus fata de a ta?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vopsea originala, kit de 90, proiectoare ceta in bara, punte cu discuri pe spate, geamuri electrice. A mea trebuie varuita si nu uita ca toate elementele puse de mine in plus pe masina nu se compara cu cele puse de fabrica.

Eu as lua-o si sa fac recarosare ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Glumesc acum, dar Bogdan, esti prea dur cu tine! :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da frate masina aia de bulgaria e ce trebuie... dar din punctul meu de vedere... maxim 500 euro:) acuma fiecare stie ce vrea:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

discutia e total aiurea. exista o vorba care spune ca nu e prost ala care cere ci ala care da. omul a cerut pe masina cat a considerat el. poate nici nu tine neaparat sa o vanda... poate el considera ca atat merita. sau poate atat merita.

am fost intrebat de cateva ori in cati bani imi sta masina. nu stiu sigur ca n-am tinut o socoata decat pana la un punct. totusi la fiecare intrebare am avansat o suma, de fiecare data mai mica de cat investitia reala. in general raspunsul a fost: caaat? pai de banii aia iti luai nush ce din nush ce an... corect. asa e. doar ca de banii aia sigur nu imi luam ce am. si oricum nu imi doream acel nush ce din nush ce an...

inca ceva: Ida sa iti dai golful pe masina aia ar fi cea mai mare prostie. justific:

1. nu ai ce sa faci cu ea

2. ar fi pacat pt ca s-ar pierde una din cele cateva si asa exterm de putine. nu de alta dar chiar nu cred ca iti permiti sa intretii asa ceva. nici tu nici noi ceilalti (ma refer aici la 99% dinter noi daca nu mai mult) .. si aici nu am vrut sa te jignesc nici pe tine nici pe altii. pur si simplu asta este realitatea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

PS: sita nu confunda pasiunea cu reconstructia unei masini de serie.

PS1 ti-ai da golful pe asa ceva? eu DA cu drag :X

1. pasiune mai mare poti sa ai pentru o maisna produsa in 10000000000000000000000000000 de exemplare decat pentru una fabricata in 5, nu conteaza ca e de serie sau editie limitata, depinde ce iti place tie

2. daca mi-ar placea mai mult masina respectiva, da, dar cu riscul de a-mi auzi vorbe gen cine n-ajunge la struguri spune ca sunt acrii, am sa spun sincer ca ma lasa rece mercedesu' fie el si fabricat in 0.5 exemplare, as prefera oricand in locul lui un r12 gordini, un r5 maxi turbo un karmann ghia, un watrburg 311 adica o masina care sa imi placa si sa imi faca placere sa o conduc

Modificat de sita
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A fost mai cu ceva timp in urma pus aici un link cu un golf cu sb, ac si abs, in rest era exact ca al meu la optiuni. Era neinmaticulat si cerea 1500 euro, mi-am mancat unghiile ca m-am hotarat sa o cumpar dupa ce anuntul disparuse.

Eu sunt de parere ca daca o masina e ceea ce-ti place si gasesti 1 care sa fie pe placul tauatunci banii sunt ultima chestie de care ar trebui sa-ti faci griji.

Desigur ca nici preturile aberante nu se justifica de fiecare data.

500E as da si acum...:) dar nu cred ca gasesti masina ok in banii astia.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

parerile sunt inpartite... oricum eu mas simti tare bine in mertanu ala... sincer:X e un lux rar ceva ce multii nici nu viseaza ca exista... e ceva unic pe generatie... e visul meu ... sau camaro din 73 desigur:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!