Jump to content

Ce se vinde prin oras


nadir@boosted.ro
 Share

Postare recomandată

Cand am citit prima data am vrut sa mut postul la Amuzament.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Probabil omu se uita pe vitezometru cand patineaza rotile in gol si cum a ajuns la 100 gata cronometrarea....

Modificat de B-30-SAN
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

"Vanez" MK I GTI/Cabrio. Daca vedeti ceva interesant va rog sa ma anuntati pe PM aici sau un sms la nr

0766.26.86.46 sau 0722.517.831

V-asi fi recunoscator daca ati scrie in sms ceva gen "golf gti/cabrio tel proprietar...locatia(oras)"

Numai masini inmatriculate cu numere noi.

Intentionez sa demarez un proiect de restaurare integrala, cu mici personalizari.

Ms anticipat pt ajutor

Modificat de dr.vlad
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mi-a zis mie sharky ca e un Fire and Ice in Pitesti...

si eu credeam ca prinde fluturi :blink:

poate ajunge pe mana vreunui forumist.. :ceuameni:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cornel ..gresesti...masina este fire&ice...100%....omul a aduso din DE...si a inmatriculato....este impecabila...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

No coment.

Daca aia e impecabila, si nu are decat servo, al lui electronic cum e?

Basca ca au fost 70.

Asa ceva is afara CU INTERIOR, CHIAR IMPECABIL, SI CU INCA CATEVA OPTIONALE, IN JUR DE 500-700E.....

Deci, crede-ma ca e scumpa, si nici nu e asa de Speciala.

Si, chiar nu e impecabila.

E scumpa.

Daca aia e impecabila, cand o iei spre bucuresti, sa treci sa-ti arat eu impecabila.

Am tot zis, si vad ca ma mananca.

Promit solmen de azi incolo sa nu mai fac sugestii, sau sa aberez cu cunostintele mele de "PERFECTIUNE" la masini.

Modificat de Archanghel
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

off topic : :) deci...ai vazut acea masina live?vreodata?tu ..cand cumperi ceva..te bazezi doar pe poze?eu stiu acea masina din momentul in care a ajuns in pitesti....iar...ca sa iti arat ca nu este ok sa vorbesti in necunostinta de cauza...o sa vfac si poze masinii si o sa cer toate detaliile vanzatorului...dar..repet , masina este fire&ice si arata f bine...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am vazut si eu masina in detaliu(fostul proprietar este prieten cu bunicul meu-venea des cu ea pe la mine) si arata fff bine.este fire&ice 100%.arata exceptional din toate punctele de vedere.chiar am mers cu ea.interiorul f ingrijit.a fost vanduta de cel care a inmatriculat-o acum 1 luna.pretul cerut a fost de 1700 E.

Modificat de vladucu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
LINK de prin cluj e, doar motorul ce cred ca merita. Modificat de GVP
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

fire&ice de la pitesti a fost cuparata de un bun prieten :scratch:

am fost de fata la cumparare....masina este 92 si nu are nici macar un punct de rugina.

are motor 1.8 90 CP si se cauta un 1.8 16V KR pt ea....asa ca...daca are cineva...va rog dati-mi de stire

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!