Jump to content

Ce se vinde prin oras


nadir@boosted.ro
 Share

Postare recomandată

Daca nu ar fi asa mare problema cu actele astea de bulgaria, adica ar merge inscrisa cu usurinta in tara, este un model care ma tenteaza.
Vorbesc de 10Milionen, din Bucuresti.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut!

Apelez si la voi, pentru ca in afara de olx si tocmai nu am mai gasit nicaieri un anunt activ.

Vreau sa cumpar un Golf 2 1.8 16 v KR 139 cai.

Va rog daca stiti ceva ce in afara de olx si tocmai, sa imi lasati linkul aici sau in privat.

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cunoaste cineva date de contact pt caddy-ul din Mures?

anuntul tocmai a expirat si nu mai pot fi vazute pe site...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@unchesu - sub anunt este scris "Arata mai multe anunturile utilizatorului", dai acolo si o sa vezi alte anunturi ale lui si iei datele de contact de acolo:  Alex Mantea -0751457538

Modificat de Bogdamn
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

visan catalin

Eu cred că este cel din Pitești. Am vorbit cu fostul proprietar când o avea acesta la vânzare și îmi spunea că el a revopsit mașina pentru că avea lacul sărit în mai multe locuri. Printre altele, mi-a mai spus căa cumpărat-o de la cineva care o ținea în curte, parcă era un străin stabilit pe la noi. Era dispus la vremea aceea să o vândă la 1300-1500 €.

Dacă este acea mașină, înseamnă că actualul proprietar nu spune în totalitate adevărul. Motorul era diferit de cum am avut eu, adică nu era cu injecție monojetronic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cabrioul din Mures a fost adus din Ungaria si reconditionat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

visan catalin

Nu vreau să fiu Gigi contra, dar cred în continuare că este acel Golf din Pitești. Jantele sunt revopsite și par a fi cele de pe mașina respectivă. Am fost foarte aproape să cumpăr acea mașină, am vorbit de mai multe ori cu fostul proprietar.

Rog colegii de forum să spună aici dacă au văzut pe undeva Golful la care fac eu referirea, asta în situația în care nu este mașina care cred eu.

Modificat de visan catalin
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Masina a fost adusa din Ungaria si reconditionata in Mures. Cunosc personal proprietarul..

A avut doua (una am si postat la vanzari-cumparari,in doua culori,alb si mov), ambele aduse din Ungaria..dar pana la urma din doua s-a reconditionat doar asta si celalalt a fost vandut.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Chiar conteaza atat de mult ce golf este sau era?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

visan catalin

Mda, m-am lămurit! Rog un moderator să șteargă ultimele mele postări, inclusiv aceasta.

Mulțumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare, aveti idee unde pot gasi stopuri spate mk1 ca cele din poza atasata?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu se vede  poza 

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca găsești undeva si eu sunt interesat. :-)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de gasit am gasit pe un site in africa:)) le am scris dar problema este ca nu livreaza, numai daca gasesti pe cineva care sa faca formalitatile vamale, pretul pt set iesea undeva la 80 euro. Se mai gasesc si pe ebay.de dar foarte rar si la un pret cam piperat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!