Jump to content

Ce se vinde prin oras


nadir@boosted.ro
 Share

Postare recomandată

Parerea mea este ca nu e SB. Ar fi trebuit sa aiba pompa suplimentara de apa, cablul de la senzorul de pe turbina nu se vede, nu are amortizorul de la pompa de injectie. Mai degraba i-a pus intercooler-ul pe ea.

Modificat de visan catalin
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am vazut-o si eu in poze. Cred ca este coapta de rugina. Nu cred ca mai poate fi salvata. Dezmembrat ar fi cel mai bine, dar cred ca trage spre Remat. Iar pretul este exagerat, nu piperat, la cum arata. Pacat de ea, daca arata bine, acum, cred ca eram pe drum. De cand vanez una buna.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Iata ce poti sa iei din Germania pana in 8500E., niste cazaturi dupa parerea mea, asa cum spunea vanzatorul ca se vand asfel de masini ca a "bunicului", la acel pret.

Golf 1

Golf 2

Golf 3

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E praf, judecand pozele. Nu e de mirat la cum arata garajul. Mai bine statea afara probabil.

Si bunicul ii placea boxe moderne si becuri albastre.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Numerele sunt de acum 7 ani,din  10/2008  :icon_idea: 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De colectie, Jetta. Imi place la nebunie. Cine pune mana pe ea, da lovitura. Pacat de taxa aia mare, putea sa o inmatriculeze si omul pe numele lui.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si ce usor spun unii ca ,,masina  poate ajunge la 8000 euro reconditionata''....investind cat?  poti sa ti iei 8000, dar cat investesti sa ajunga de top( ori in alte cazuri, ce trebuie sa faci sa ajunga top zustand)

Am vazut in timp mai multe cazuri care pretuiesc o masina pentru ,, poate ajunge la '' ....dar cine o poate duce ,,la'' ...e mult de vorbit aici, iar unele pareri pot fi impartite :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Amedeo, Golf-ul ala este vandut tot de vreun roman? O fi acelasi proprietar cu al "bunicului". Doamne, ce pret! Macar de ar fi avut pana in 500 km, atunci mai credeam, altfel nu-mi explic pretul asa de MIC.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

investitie 13000 , vanzare 8000  , profit maxim     deabia astept sa vad cu o reconditioneaza el ca zicea ca daca nu se vinde intra la reconditionat   , la cate proiecte de golf 1 abandonate am vazut   ...... asta este decat  inca un viteaz  care se speria la primul reper plin de gauri si rugina  

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pot vedeam golfu de la paulesti daca vrea cineva poze mai detaliate

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!