Jump to content

Ce se vinde prin oras


nadir@boosted.ro
 Share

Postare recomandată

AR99GTR sunt praf masinile.. Am fost la le vad. Nici omul nu stie ce are acolo.. Plus ca sunt incurcate rau trebure cu motorul si multe altele..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu-mi prea vine a crede ca masina este cea din imagini. Daca ar fi asa, nu o ratati. :D L-a sunat cineva pe proprietar? Confirma ca imaginile sunt reale?

Modificat de visan catalin
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai nu e aceeasi masina nici in cele 2 poze.

Alte jante, alte stopuri.

una are pe aripile fata pozitiile de america, cealalta nu are.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pare aceiasi masina. Eleronul este vopsit in ambele, trapa se observa la fel, esapamentul este si el, aripa de pe dreapta cred ca a fost schimbata. Asa cred eu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stopul din stanga spate nu e fumuriu in a doua poza, desi pare aceeasi masina intradevar. Anuntul nu inspira incredere, cel putin la prima vedere.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

borhott, daca este acel Golf alb neinmatriculat, pentru ca nu am putut sa vad imaginile, acea masina este la vanzare de vreo 2-3 ani. Parca avea si kit-ul complet pe ea (praguri, arcade, bandouri). Cum naiba nu ai vazut-o pana acum! :tuktuk:

Modificat de visan catalin
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aceea este masina.Pana acum un an m-am folosit de a mea...am fost lovit în stânga spate(exact în colt) de un asigurat Uniqa(am primit 3000 lei despagubire dupa ceva scandal ca la romani)...mi-a dispărut luftul intre usa stanga spate și aripa, lonjeronul a prins ceva cute, puntea s-a desprins din podea in stanga spate(dupa ce a mai fost folosita inca un an)...mi s-au rupt șuruburile la schimbarea "H"-ul motor cele care intra în lonjeroane (m-am trezit cu urechea ce tine bascula rupta si masina s-a infranat la20-30 km/h și a trebuit sa fac un artificiu sa-mi prind iar H in caroserie )...mai am un logan mcv și un e46 dar ma simt ca si cum as merge cu RATB-ul...Acum s-a transformat iar scânteia intr-un foc de tabara și nu exista plăcere mai mare decât la volanul golfului...meu sau altul, ma tot gandesc... Caut un model cât mai dotat pentru a îl recondiționa total și a-l baga în garaj. Pe masina ta si a lui Electronic sunt invidios la maxim. De Craciun am pierdut o caroserie golf 2 in patru usi tinuta in garaj cu geamuri si oglinzi electrice(si degivrate cred),servodirectie,trapa,inchidere vacumatica si motorul avea probleme la chiulasa : pomana 500E  in Franta...ce sa-i faci daca francezu zici ca-i neamt,apucase sa io promita lu altu inaintea mea...s-a dat. Momentan mai supraveghez si Bulgaria deoarece toate golfurile 2 din germania sunt la ei.

Sper doar sa fiu și eu la fel de norocos ca și respectivul.
Sa trăiască toată lumea.

Modificat de borhott
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!