Jump to content

Ce se vinde prin oras


nadir@boosted.ro
 Share

Postare recomandată

Jantele de pe spate sunt tari rau, dar oare ce s-a întâmplat cu cele de pe fata ?!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

o masina cu istorie indelungata. am vazut-o (in vara si-n toama) in mers si parea in mintile ei. am vazut-o si intr-o parcare de hypermaket si arata bine (cum se prezinta si in poze), chiar am studiat-o atent stiindu-i istoricul tumultos si incidentele/interventiile pe tinichigerie prin care a trecut. cred ca cel care o va cumpara ar trebui sa o analizeze foarte atent si sa nu-i fure ochii vopseaua proaspata, avand in vedere si pretul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Chiar faine jantele ,Marcus017 de le vrei am eu bbs mhale r13

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asa ar trebui sa arate un motor refacut! Hai sa fim seriosi. Cine ar avea curaj sa-l creada pe proprietar ca a facut acele reparatii in el, sa cumpere acel motor. Din cate stiu eu, la un motor refacut, se curata, se spala, cel putin asta am facut eu la vechea Dacie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi cer scuze, la o privire mai atenta la una din poze, am vazut ca proprietarul spala capacul de la culbutori. Oare il spala ianinte sau dupa segmentare. Sunt si eu curios, poate ma bag sa-l iau :001:.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...despre carcasa cheii de mai sus, are cineva mai multe detalii?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mihuz : intra pe facebook pe " ebay imports " si ia legatura cu ei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mersi @sita. dar ar as avea nevoie totusi de ceva cat de cat functional:))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!