Jump to content

Ce se vinde prin oras


nadir@boosted.ro
 Share

Postare recomandată

Da, din ce se vede este munca foarte multa in masina, dar ideea e total failure.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dap, e ca si cum ai pune megasquirt pe un motor cu uzura.

Oups Cipri, direct hit. :lol:

Ontopic : mie golful verde chiar imi place. daca pune niste roti late sub caroserie arata genial!

Modificat de zib3r
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

woohooo , asta merita toti banii .. :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

venom_sb are dreptate nu e doar o masina in stare de functionare...e o masina noua!! :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Il stim, il stim, frumos foc, (vazut si live).

Pasionat de-al nostru.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Undeva pe o strada intre gara de nord si podul grant , intre blocuri , un mk2 in 4 usi roshu motor 1.8 8v 112 hp , geamuri elec.. etc... discuri fata - spate pretz 900 euroi. In anunt mai scria ( necesita lucrari la mecanica) sau ceva de genu .... nr tel 0764.434.256

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am fost am vazut`o ... fusta spate e lovita trebuie schimbata, intaritura bara spate cred ca e la fel... reparata dar luata niste rugina prin portbagaj, aripa stanga putin infundata. praguri... anul 90... nu cred, are coarnele semnalizarilor - stergatoarelor subtiri. oricum e o baza buna..eu nu as fi avut rabdare sa ma apuc de ea. si inca o problema. actele nu sunt pe numele propietarului... dar cica nu ar fi o problema ca a pastrat legatura cu fostu prop si se pot face actele...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!