Jump to content

Polo, ma uimesti!


kirkus

Postare recomandată

Ti-au dat prima de sarbatori mai repede :D

PS: sa faci o poza la butoane

Modificat de Circoloco
Link către comentariu
  • Replies 449
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kirkus

    138

  • Rave

    41

  • qwk

    31

  • Circoloco

    23

Top Posters In This Topic

Posted Images

Felicitari de achizitie, sa-l stapanesti sanatos si cat mai multi km fara incidente!

Foarte frumos Polonicul 6R, chiar e perfect pt oras.

Link către comentariu
Florin@Caractere

Hai felicitari si de la mine, desi eu sunt primul care l-a vazut :lol:

vad ca sunt scumpe pozele domne, deci voi posta eu poze in curand deoarece Polonicul va ajunge la mineeeee :))

Link către comentariu

Merci Florin. Ca de obicei, esti la inaltime :D

Zilele astea te las sa te distrezi cu polonicul.

Si da, o va prinde primavara la mine :P

Link către comentariu

Felicitari domnu, sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea :) si sa ramai cu ea mult timp :)

Link către comentariu

Felicitari si bine ai venit in grupul Polonicilor ! :D Eu din seara asta sunt in Bucuresti pana in 12.12.2012, asa ca astept un semn sa ne vedem si sa testam si una si alta :D

P.S.: Am destule intrebari pt tine..acuma ca nu mai sunt singurul dieselar de la intalniri :D

Link către comentariu

Arata bine! Sa o stapanesti sanatos! Da-mi si mie link-ul pe PM daca nu aici de unde iei clusterul de bord.

Link către comentariu

hai ma ...nu pot sa cred :)))

ce sa mai zic....sa stapanesti sanatos mijlocul de transport :))))))

Link către comentariu

Marcele, merci de urarile sarcastice ;)

Tin sa te anunt ca spre birou si inapoi acasa tot un mijloc de locomotie ai si tu in minunatul oras in care traim

Teo, da, e practica si nu mai are aerodinamica de dulap

Modificat de kirkus
Link către comentariu

Sa fie intr-un ceas bun Polonicul! Ce roti ai pe ea??? Am condus varianta anterioara si rotile erau un mare minus. Contact mic pe soseaua. Recomand minim 15/16 daca poti pentru stabilitate(sasiu ranforsat daca ai de gand s-o pastrezi mai mult timp-ceva mai complicat).Un plus pe vreme rea si viteza pt.a 2 recomandare cu sasiul! Am vazut ca ai dat gti-ul, paguba la buzunar daca vrei putere.Te inteleg.

Modificat de flo86gyf
Link către comentariu

nu e paguba la buzunar, conteaza cum mergi cu masina, in ultimii 600km am media 11.8(mers doar in bucuresti)

Link către comentariu

Totusi culoarea nu se compara cu Hot Orange. Merci frumos de urari

Robert, cred ca ai 39 la picior :P

In alta ordine de idei, nu stiu ce sa fac cu clusterul...cel de GTI cu ace albastre e in stoc si mi-l poate trimite cehul...

Momentan ramane la 66kW, insa nu voi spune nu unei resoftari sau unei turbine mai mari :D

Modificat de kirkus
Link către comentariu

doar resoftarea o duce in 100 kw minim :) daca se mai schimba ceva la ea se poate duce chiar mai mult, iar la greutatea ce o are, se simte fiecare calut :)

George, mie mi-a ramas inima la culoarea de care-ti spuneam..:X

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!