Jump to content

Polo, ma uimesti!


kirkus

Postare recomandată

Ha! Ai pus mai multe poze cu masina intr-un post decat proprietarul tot thread-ul! :))

Modificat de Rave
Link către comentariu
  • Replies 449
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kirkus

    138

  • Rave

    41

  • qwk

    31

  • Circoloco

    23

Top Posters In This Topic

Posted Images

FRE - acest topic este dedicat descrierii masinii lui Kirkus, nu consider tocmai ok sa-i tranformam topicul intr-unul de prestari servicii. O putem face in privat, pe topicul meu si la telefon fara probleme. Plus ca pe site mai poti gasii lucruri foarte utile. Multumesc pt intelegere!

DUN - esti pe aproape :)

Modificat de zanga_style
Link către comentariu

Salut George! Am vazut pe autovit masina ta, de ce nu o pui si in aria vanzari aici pe forum, poate gasesti pe cineva care stie sa aprecieze masina ta. Pretul este foarte bun! Spor la vanzare!

Link către comentariu
Master_Blaster

Mi se pare mie sau polonicul s-a inmultit cat a stat pe acolo. :))

 

Arata super.

Link către comentariu

Salut George! Am vazut pe autovit masina ta, de ce nu o pui si in aria vanzari aici pe forum, poate gasesti pe cineva care stie sa aprecieze masina ta. Pretul este foarte bun! Spor la vanzare!

 

Momentan testez piata. Daca se da in perioada de testere, cu atat mai bine :)

Nu ma grabesc atat de tare cu vanzarea pentru ca as ramane fara masina o buna perioada de timp 

Link către comentariu

Da..incredibil de repede. De azi imi iau Citaro :))

Modificat de kirkus
Link către comentariu

Da,dar cine are mertzan acum?

Si cu sofer,ca directorii!lol.

Brgds

Link către comentariu

Te mai plimb si eu, dar plecerea de a sta in scaunele mele se plateste. O cafea = un drum!

Link către comentariu

Cum era in tom si jerry?

If you need me,just whistle...

Brgds

Link către comentariu

Cu tot respectul pentru discutiile amicale de tip "cafenea", nu mai bine s-ar inchide topicul, devreme ce a ramas fara obiect? Cu atat mai mult cu cat ultimele 20+ posturi chiar nu aduc nimic in plus lamuritor subiectului VW Polo 6R TDI.

Nu stiu, zic si eu...

Link către comentariu
the_punkreas2003

Nu cred ca aria asta doreste sa aduca lamuriri asupra unui model. Pt asta exista ariile dedicate. Aici e un fel de cafenea unde in loc de animatoare cu balcoanele pe-afara avem masini cu diverse modificari :D

Link către comentariu

Cristi, ai dreptate :)

Intr-adevar, nu mai exista polonicul, insa discutiile destinse sunt tot timpul binevenite.

Sper sa revin cu o masina din grup cat de curand. Pana atunci, ne vedem la spontane si la cafele.

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!