Jump to content

Polo, ma uimesti!


kirkus

Postare recomandată

  • Replies 449
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kirkus

    138

  • Rave

    41

  • qwk

    31

  • Circoloco

    23

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai se face mai greu ca si spatarul :) Ai mai multe de dat jos, pe cand husa spatarului se da in maxim 5 min jos :) Cel putin asa am vazut la tapiser..

Link către comentariu

Azi masina a primit ultima baie pe anul asta.

Ma bate gandul la fusta spate r line si pragurile r line.

Are cineva idee de coduri si preturi?

Link către comentariu

Si eu m-am gandit la modificarea asta, dar e nevoie si de bara fata, care vine la linie cu fusta si pragurile. Deci e o investitie mai mare.

Link către comentariu

salut :) cum si unde ti ai montat incalzirea in scaune? am si eu kit oem in punga :))

p.s. si cine are un golf plus rosu fratii mei ? :D

Link către comentariu

fa-i o poza plusului :)

Legat de incalzire...AlBundy

Modificat de kirkus
Link către comentariu

plusul e in bulgaria si am o problema de memorie ...nu il mai gasesc si nu ma prind cine e :( cate sunt? :))) pe forum

Link către comentariu

Nu e rau, drept sa spun. Desi ... nu prea i nteleg cum este montata evacuarea aia acolo, pentru ca din cate imi amintesc eu de la revizie, nu prea este loc pe mijloc sa pui ceva. Pe mine ma batea candul la sa pun doua tevi, una pe stanga si alte pe dreapta, dar din ce am vazut eu pe dedesubt, nu prea ai cum.

Are cineva ideea daca acest kit al celor de la ABT presupune inlocuirea doar a fustei spoilerului?. Din ce vad la ei pe site este vorba doar despre fusta.

Modificat de Dun
Link către comentariu

Luat de pe site-ul ABT:

post-12783-0-93495500-1356955206_thumb.j

Sunt doua coduri si fuste diferite pentru 1.6 TDI si restul pe benzina. Pe GTI nu merg insa.

Modificat de Rave
Link către comentariu

Si conform spuselor lor, nici pentru versiunile R-Line.

Oricum, am dat mail alora de la Nurvil. Sa vedem ca sunt in stare sa imi spuna.

Link către comentariu

Parerea mea este ca pana cand nu vom vedea aceste doua solutii puse una langa alta nu vom putea sa facem decat niste supozitii.

Pe mine inca nu m-a lovit nimeni in spate si nici nu am reusit sa gasesc spoiler spate de GTI pe net. Asa ca sunt liber sa visez.

Link către comentariu

Probabil voi merge pe bara de gti...vedem..

Pana una alta, proiectul cu cheia de G7 se abandoneaza. Total diferita inauntru...

In plus, tramsponderul (la fel si la cheia mea) e lipit pe placa....si mai mult, cea de G7 are 2 transpondere...

post-15380-0-10417000-1357134746_thumb.j

Link către comentariu

Deeeeeci exista o sansa ca cei de la reprezentanta sa o poata activa pe inchiderea masinii?

Ca daca da... :D

Link către comentariu

Nu cred ca exista vreo sansa. De fapt sunt sigur. Cipul nu poate fi reprogramat si in plus si lama e mai scurta la g7

Modificat de kirkus
Link către comentariu

Pe parte de electronica banuiesc ca s-ar putea muta cu totul de la o cheia la alta, dar daca e si lama mai scurta...

Pune-o iar pe Ebay...

Link către comentariu

Eu ziceam ca poate s-ar putea muta placa cu totul. Cred... Nu ma pricep la chei, n-am desfacut una niciodata :)

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!