Jump to content

Polo, ma uimesti!


kirkus

Postare recomandată

BC2 la cat se reseteaza ? tot la 20 ore sau 1999 km ?

Sunt OT dar pe bc2 am acum peste 7000km.

Link către comentariu
  • Replies 449
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kirkus

    138

  • Rave

    41

  • qwk

    31

  • Circoloco

    23

Top Posters In This Topic

Posted Images

La Polo cu BC-ul normal, 2-ul se reseteaza la 19 ore 59 minute sau 1999 km, ceea ce este foarte enervant. In Bucuresti, nu ai nici o sansa sa termini un rezervor in 20 ore normale de mers, nu curse de taxi..

Link către comentariu

Daca pretul e bun, ia-l.

Vezi ca daca nu e cu tot cu airbag s-ar putea sa nu mearga airbag-ul tau, verifica ce prinderi are volanul si ce prinderi ai tu pe airbag.

Link către comentariu

Ca idee, informatiile vin pe CAN spre ceasuri. De-asta merg si ceasurile de benzina pe diesel la POLO fara alte modificari.

Asa ca imi afiseaza corect viteza digitala, care e corelata cu cea indicata de limba vitezometrului.

Deci da, indica corect.

Link către comentariu

Inca un plus ! Vrem si noi,insa nu avem " relatiile " tale pentru activare - deci,mai stam si mai sapam !

Link către comentariu

Nu doar PBN stiu sa invete clusterul pe masina si cheile in cluster, mai sunt si cei de la AVIA.

Link către comentariu

TOTI dealerii pot coda clusterul. Baga scula si aia e...

Problema e acceptarea piesei aduse de client.

Gata, nu mai zic nimic despre asta

Link către comentariu

Strangem piese. Maine iau si mufele necesare de la pbn. Mai am nevoie de perne si modulele de sub scaune.

post-15380-0-52440100-1356038267_thumb.j

Link către comentariu

Nu, incerc sa vad cat e pe oem :-s

Azi am luat si un set de covorase Petex. La 100 ron sunt excelente :)

O alta idee: ce presupune start-stop? :D

Link către comentariu

Presupune batai de cap :)) E foarte enervant in traficul urban..din cati am vazut ca au dotarea asta nimeni nu o foloseste..

Link către comentariu

De unde ai luat covorase Petex cu 100 RON? Da-mi te rog pm daca nu vrei sa scrii aici.

Bafta! :lol:

Link către comentariu

POlo 6R nu are termistor in scaune, scaunele sunt mai scurte si nu au acele pliuri in sezut, deci merg puse pernele de incalzire de la DanuAl cele de spatar.

hai cu piesele, ca pe 6 ian plec la Sibiu pentru 2 luni la cursuri si posibil sa nu am intorc in unele sambete in Bucuresti.

Modificat de Al Bundy
Link către comentariu

Facem sapt viit daca ai timp. Mai am nevoie de perne si 2 mufe. Astept sa-mi raspunda DanuAL

Am dat acum comanda si de modul de pe ebay cu tot cu mufa si fire :D

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!