Jump to content

Polo, ma uimesti!


kirkus

Postare recomandată

Nu au termistor, adica pe 2 baga pana iei foc?

Eu nu le-am tinut niciodata in continuu deschise ca sa trag concluzia. Decat 3-4min pe 2 pana sa bage masina caldura.

Link către comentariu
  • Replies 449
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kirkus

    138

  • Rave

    41

  • qwk

    31

  • Circoloco

    23

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu le-am tinut si 20 de minute pe 2. Este adevarat ca se incing destul de bine, dar la un anumit moment temperatura, desi ridicata, ramane constanta. Eu cel putin asa percep lucrurile.

Link către comentariu

:))

O sa le testez inainte pe ambele trepte.

Consum astazi in bucuresti: 5.5%

Si in sfarsit 2 poze....:)

post-15380-0-47465200-1356284907_thumb.j

post-15380-0-24148300-1356284915_thumb.j

Modificat de kirkus
Link către comentariu

De ce nu spui tot?!

Era ora 4 AM si ai mers de la Ikea pana la Piata Natiunile Unite. Si nu ai prins decat un singur semafor. La Arcul de Triumf.

Link către comentariu

Astazi am mai mult timp la birou, asa ca ma uit la diverse chestii...

Ce ziceti, se pupa astea?

post-15380-0-16628400-1356341231_thumb.j

Modificat de kirkus
Link către comentariu

Arata foarte bine pedalele, seamana cu cele de S4, dar gasesti si un footrest pentru ele? Altfel mai bine iti iei setul de pedale GTI, inclusiv footrest-ul care se poate adapta, cum a facut colegul Bwlan.

Link către comentariu

Arata bine pedalele,insa au destul grip ? Acum iarna e mai dificil sa ai aderenta pe bucatelele alea de cauciuc.Mie personal mi se pare ca si astea de GTI sunt la limita cu aderenta

Modificat de FRE
Link către comentariu

Sunt pedalele de pe Golf 7 :D

Daca tot am cheia de G7 pe drum.... Poate o sa apara si footrest pentru ele...

Link către comentariu

Pai si esti sigur ca se potrivesc pe pedalele tale?

Daca stii pe cineva cu un G VII sunt dispus sa incerc sa montez ornamentele mele pe pedalele lui. Si daca se potrivesc ... atunci poti face pasul asta.

Dar parerea mea este ca sunt prea futuristice.

Link către comentariu

+1 pentru Rave!!!! :emthup: Oricum la cum suna vIitorul pentru acest Polo, o sa fie cu mult mai avansat fata de viitorul 7R! :)

Modificat de Sor!n
Link către comentariu

Hohoho! Craciun fericit!

I-am facut cadou masinii un plin de motorina :)) nu am reusit sa bag decat 47 litri, desi am tot apasat tumburusul de scos aerul.

Asta la finalul a 782km bucuresteni, dar inca nu cred ca am facut plinul complet.

Oricum, cb-ul e praf la afisare... Cu plinul facut arata doar 570km range.

Link către comentariu

Sincer nu stiu sa iti zic ce kit e dar e tot cu doua trepte de incalzire, iar pe 2 nu poti tine mai mult 5 minute ca iti fierb..:)) In plus se incalzesc repede, asa ca sunt multumit. Am iesit cu totul la 100 euro, si pernele au fost montate de un tapiser, deci sunt multumit.

Sunt curios la ce costuri o sa ajungi tu, sa stiu dc mai merita sa ma gandesc la transferul catre butoane OEM sau nu. Deocamdata raman asa, ca isi fac treaba bine.

Butoanele le-am pus pe lateralul scaunului, mai in spate, dar accesul la ele e usor..

Link către comentariu

Prima parte.

Urmeaza montarea pernelor si firelor (operatie dificila din cauza modulului de sigurante si a accesului in spatele lui). Butoanele sunt montate si firele de la ele sunt trase pana in mufa modulului de comanda.

post-15380-0-50352200-1356788661_thumb.j

Link către comentariu

Looking good :D Spor la treaba sa aveti, ca mai aveti cateva ore de lucru..

La sezuturi o sa fie mai complicat, restul merg repede.

Link către comentariu

Ne-am oprit..restul la anu' :)

Sezutul se desface greu?

Modificat de kirkus
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!