Jump to content

Passat B6 R-Line


JohnnyCiorobea

Postare recomandată

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • JohnnyCiorobea

    118

  • xDaniel

    21

  • iculux

    19

  • Gode

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

JohnnyCiorobea

Da...Ma mai gandesc ca daca fac pasul asta sunt ferm convin ca se alege praful de fusta..Ti-am mai si spus... :(

Link către comentariu

Arata bine, dar fa-i si tu niste poze mai de aproape! :D Sa ai grija la fusta fata acum...

Link către comentariu
JohnnyCiorobea

nu e pb de fusta fata...este sus...nici tu nu vei avea probleme...o sa ii fac..am observat azi ca s-a mai asezat ...e mai joasa de spate decat in poza... :icon_bounce:

Link către comentariu

e frumoasa , in poza pare mult prea ridicata de spate , niste jante cu cauciucuri mai mici chiar pe 18 i+ar trebuii si ar fi meniu complet 
:D

Link către comentariu
JohnnyCiorobea

n-as pune 18 ca avem drumurile nasoale...si mai ales ca am si anvelope noi si am dat ceva bani pe ele...poate mai tarziu ma voi gandi si la 18 dar akum nu am in plan sta fb si cu 17''...chiar foarte binee..

Link către comentariu

Da..is foarte tari repliciile astea de Chicago pe 17, lasale asa deocamdata, chiar ii sta bine :P

Link către comentariu
JohnnyCiorobea

da nu imi sta capul la 18...Sunt replici Made in Italy....Daca erau turcesti zburau dupa masina pana acum...

Link către comentariu
JohnnyCiorobea

da sunt frumoase,dar am anvelope noi si nu renteaza...



Eibach ....Cateva poze... :icon_bounce:

post-114184-0-26696300-1366562401_thumb.

post-114184-0-27342100-1366562420_thumb.

post-114184-0-62175800-1366562453_thumb.

Link către comentariu

 

Nu sunt ca-m ieftine..?

 

Johny, niste folie pe fata..? Nu ar da mai bine? :P Si eu la a mea cred ca pun inapoi, ca la inscriere m-a pus sa o dau jos :|

Link către comentariu
JohnnyCiorobea

ma ard astia in Bucuresti  :sly:  ar da super..am avut....uite cum se vedea,,,Dar n-ai cu cine in tara noastra legile sunt contra Europei...

post-114184-0-64127900-1366565507_thumb.

Link către comentariu

Nu sunt ieftine. E in regim de licitatie si ala era pretul, la acel moment.

Ce opacitate aveai pe fata inainte, Johnny?

Link către comentariu

 

Nu sunt ca-m ieftine..?

 

Johny, niste folie pe fata..? Nu ar da mai bine? :P Si eu la a mea cred ca pun inapoi, ca la inscriere m-a pus sa o dau jos :|

 

Nu sunt ieftine pt ca este licitatie. Pretul de obicei creste mult in ultima ora :)) .

 

Lasa fara folie pe fata.

Link către comentariu
JohnnyCiorobea

30% folie+geamul verde cat o mai avea si ala...Erau inchise...



Nu pun ca amenda e mare si ma ia sigur...

Link către comentariu

Nu inteleg..stiu pe multi care au pe la mine in zona, si nu le fac nimic lor..pfff

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!