Jump to content

Seat Leon Sport 1.8 20vT


andrei.toledo

Postare recomandată

Va multumesc de aprecieri !
Intr-adevar , jantele de pe spate au cauciucuri 235 45 R18.Am taiat in toamna un cauciuc si nu am gasit acelasi model asa ca am luat alte 2 pereche.

Jantele din poze sunt de vanzare , vor fi puse cele modulare dar deocamdata astept distantierele pentru ele intrucat au ET-ul foarte mare :)

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Stiu ca ar trebui sa fie si mai joasa dar mi-ar fi imposibil sa o mai bag in curte.Si-asa lip-ul a avut de suferit si nici nu prea am mers cu masina :)

SDC10405.jpgSDC10409.jpgSDC10407.jpg

Link către comentariu

Foarte frumos :). Mai toarna o limba de ciment ca sa intri lejer. Vii duminica la intalnire sa o vad si eu cu jantele astea?

Link către comentariu

Multumesc !
Voi veni Duminica la intalnire insa nu stiu cat de curata va fi avand in vedere vremea :)

Link către comentariu

Sunt ceva mai comfortabile acestea pe 17.Deocamdata le voi pastra pe cele pe 17 dar nu se stie niciodata cand ma razgandesc! 

Link către comentariu

Si mie imi placeau mai multe celelalte jante. Insa este de inteles ca vrei sa mergi cu jante mai mici...Poate o sa avem si noi candva infrastructura adecvata

Link către comentariu

Nu este vorba numai despre confort dar intotdeauna am avut o slabiciune pentru jantele cu buza polishata :)

Link către comentariu

Multumesc !
Mihai , trebuia sa dai un apel , mai stateam si noi de vorba ! :)

Link către comentariu
andrei.toledo

Astazi am cumparat si placute spate ATE pe care le voi schimba odata cu discurile si placutele fata !

SDC10410.jpgSDC10413.jpgSDC10411.jpgSDC10414.jpgSDC10416.jpg

Link către comentariu

Felicitari pentru modificari, dar pe de alta parte te invidiez la maxim pentru jante, numai modificari de bun gust, spor in continuare !

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
andrei.toledo

Jantele modulare intra la vanzare alaturi de cele pe 18.Caut ceva cu adevarat deosebit dupa ce voi vinde ambele seturi de jante !

Ca si noutate , am montat un badge de Ibiza 6k pe grila din fata :)

 

post-23327-0-39818800-1363441647_thumb.j

post-23327-0-32029500-1363441652_thumb.j

Link către comentariu

Dar ai si spalat-o :D. Si eu la fel, daca tot a fost soare le-am facut baie la amandoua. Nu zici si ce vrei in loc de astea de acum, le tii surpriza?

Link către comentariu
andrei.toledo

Da , adevarul este ca ma hotarasc cam greu.

As fi interesat de ceva BBS , eventual CH :)

Link către comentariu
  • Laurentiu_LWR a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!