Jump to content

Passatul meu -sageata neagra


EDY-23

Postare recomandată

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • EDY-23

    39

  • Muale

    10

  • surdu florin

    5

  • F l o r i n

    4

Cred ca ar fi si mai frumoasa cu niste covorase textile. Pielea si cu cauciucul ala nu prea dau bine. Parerea mea!

In rest ..superba!

Modificat de cipl
Link către comentariu

Salut,le-am si pe cele textile sub cele de cauciuc,sa-le protejeze de mizerie,multumesc de urari.

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

sunt perfecte acum ;)

vara mocheta si iarna cauciuc. nu are rost sa pui unul peste altu'

ai umblat la motorasul de la trapa, vad ca este capacul deschis putin.

Modificat de Muale
Link către comentariu

Nu ai ce sa faci, in Romania.... iarna, cu presuri de mocheta.... toata zloata se scurge in mocheta, indiferent cat scuturi picioarele - iar la B5, e ultimul lucru de care ai nevoie, avand in vedere ca ai modulul confort sub mocheta.

Si eu am cumparat Petex si le-am scos pe cele de mocheta....

Link către comentariu

Nu am umblat la trapa,cred ca neamtul a umblat,eu am incercat sa-l asez dar nu vrea sa intre ,trapa merge perfect.Acum am probleme cu ventilatorul de habitaclu,s-a tocit colectorul din cauza trapei solare merge tot timpul cit este soare afara.Apa la modulul confort nu am,verificat saptamina trecuta.

Link către comentariu

Felicitari! Scotch-ul de pe aripi trebuie inlocuit! Daca ai nevoie de folie da un pm!

Modificat de czsilviu
Link către comentariu

frumoasa masina , sa o stapanesti sanatos si la cat mai multe evenimente fara accidente!

ps. las-o mai usor cu pozele ca nu esti pe facebook :))

Link către comentariu

Nu stiu asa am cumparat-o din DE ,scrie undeva pe ea ce procent este.

Link către comentariu

Salut,am si eu o problema s-a stricat ventilatorul de habitaclu ,am gasit la cineva de pe forum la dezmembrari dar vreau sa-mi spuneti si mie daca se potriveste.Masina mea are trapa solara si nu stiu daca sunt la fel.Va rog frumos Florin sau Al Bundy puteti sa imi raspundeti.

Link către comentariu

Salut,am si eu o intrebare pentru Florin sau Al Bundy se poate face sa lumineze pictogramele ca la cea de w8,va multumesc.

post-65834-0-83757600-1357572304_thumb.j

Link către comentariu

Salut,daca gasesc o lampa de W8 se potriveste in locul cele vechi,si unde s-o caut,va multumesc.PS poza de mai sus.

Link către comentariu

trebuie plafoniera cu comanda pt trapa... -> mai rare decat cele simple.

cauti la dezmembrari dar de obicei se vand foarte repede si sunt preturi maricele pt plafoniera cu 2 leduri in plus fata de una clasica.

eu si altii am modificat plafoniera standard, am adaugat acele leduri pt lumina ambientala. costuri de cativa lei...

post-66542-0-56756800-1358152091_thumb.j

post-66542-0-07584300-1358152102_thumb.j

Link către comentariu

Este mai frumoasa cea de w8,stie cineva codul ei,sa vad cit costa una noua.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!