Jump to content

amortizoare


john k
 Share

Postare recomandată

scuze k postez aici dar nu am vrut sa mai deschid un nou topic pentru o simpla intrabare....

nici nu stiu ce sa fac.. sa rad.. sa plang..

acum vreo 2 sapt mi-am luat amortizoare noi (din magazin) dar pana acum 3 zile nu mi-am dat seama ca exista o diferenta intre ele... unu e mai moale, celalalt mai tare.. unu mai subtire, altul ma gros.. ;)

(amortifoarele sunt de g2 - fata)

intrebarea mea este: ar fi trebuit sa fie ambele amortizoare lafel, nu-i asa? (stateam si ma gandeam... hai k poate o fi mai grea pe o parte.. dar... ;) )

astept un raspuns de la voi.. inainte sa ma duc cu ele la magazinul de la care le-am luat!

multzam

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E posibil sa-ti fi dat unu de fata si unul de spate, ori sa-ti fi dat de alt model de masina.

Oricum. amortizoarele trebui sa fie la fel. Da-le jos si schimba-le.

Bafta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E posibil sa-ti fi dat unu de fata si unul de spate, ori sa-ti fi dat de alt model de masina.

Oricum. amortizoarele trebui sa fie la fel. Da-le jos si schimba-le.

Bafta

am fost cu ele si ... ambele sunt de fata, numai k sunt 2 modele diferite! unul care se fabrica acum.. (cativa ani) si un model nou.

am vorbit cu baiatul, a inteles si o sa-mi aduca inca 2 sa am de unde sa le aleg pe cele mai tari :)

Modificat de adrry
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!