Jump to content

Golf 5 2.0 TDI 140 CP


nicusor_pintilie

Postare recomandată

nicusor_pintilie

Designer nu vand jantele vechi anul viitor pe cele care le am de 17" pun cauciuri de vara iar cele de 15" pun cauciucuri de iarna imi pare rau...dar daca ma razgandesc te anunt :)

Link către comentariu

Frumoasa masina, motorizare buna :D . Cat te-a costat de curiozitate?

Nu treci prin Iasi, pe la o intalnire vw?

Link către comentariu
nicusor_pintilie

Lucian_90 tud masina ma costat 7600 euro cumparata din feb anul asta din pacate traiesc in padova si nu pot ajunge in iasi oricum ms mult pentru invitatie poate la anul in august facem o intalnire cat mai sigur

Ionut am in vizor sa aplic si folie geamurilor oricum ms mult pentru sfat si aprecieri Drumuri Bune....

Link către comentariu
nicusor_pintilie

Si m-am gandit sa schimb pozitiile originale cu niste leduri si uitati transformarea :

post-104999-0-18874800-1350408206_thumb.post-104999-0-12082700-1350408229_thumb.post-104999-0-96727800-1350408257_thumb.post-104999-0-92955500-1350408282_thumb. Am folosit : post-104999-0-03688200-1350408323_thumb.

Link către comentariu

Salut!!

Frumos , dar cam scump din ce bag seama.in orice caz imi place .

Pentru luminile de la picioare te ajut eu cu placere ca si eu mi-am pus singur.dar asta numa cand ma intorc ca acum sunt in Polonia pana in 16 nov.

Link către comentariu

Pentru lumini la picioare pot sa vin cu o sugestie AM : pozele vorbesc de la sine.

Este vorba de benzi cu leduri SMD - NU leduri normale !

Revin si cu poze vizibile din exterior :)

Atasat poze si cu vedere din exterior :)

Sper ca te-am convins. :icon_bounce: :icon_redface: :001:

post-59697-0-93807500-1350477691_thumb.j

post-59697-0-61274400-1350477695_thumb.j

post-59697-0-00931700-1350477954_thumb.j

post-59697-0-98204800-1350477957_thumb.j

Link către comentariu
nicusor_pintilie

Spydy m-a costat 8 euro toata afacerea fata/spate si te astept sa te intorci ;) , Dommy mersi mult dar cum as putea intra in posesia lor eu traiesc in Padova(IT) ?

Link către comentariu

Sunt sigur ca si acolo prin targuri au invadat chinezii :) , eu de unde crezi ca le-am luat ?:) Sunt chinezarii . O sa iti postez poza cu ele sa iti faci idee cum arata:) Sunt 100% ca se gasesc si acolo , imposibil sa nu existe targuri de chinezarii :) din cate imi amintesc prin frosinone am vazut .

Bafta!

Link către comentariu
nicusor_pintilie

Da se gasesc sigur si pe aici mersi pentru sfat dar ce leduri am montat eu nu sunt chinezari am poza cu , cutia(ambalajul) ledurilor

Link către comentariu

Am incercat si varianta OEM , dar indiferent de ce bec puneam in soclu (4-6-9 smd , bineinteles cele care incap) dispersia luminii nu se face asa uniform ca o banda cu led smd,arata mai mult ca o lanterna cu led. De aceea am si renuntat la cele OEM.

Link către comentariu
nicusor_pintilie

Frumoasa masinuta si ingrijita :) Sa o conduci cu placere. Drumuri bune.

Mersi la fel Azreil

Link către comentariu
nicusor_pintilie

Pana ieri am fost chinuit de rcd ul meu 300 , trebuia sa stau la fiecare sfarsit de saptamana sa fac cate un cd track pentru ca stiti cum e mai apare o melodie noua vrei sa o asculti in masina...in fine...dar chinul a luat sfarsit si acum sunt fericitul posesor al unui CD PLAYER ORIGINAL VW RCD 500 MP3 CU MAGAZIE 6 CD INCORPORTA revin cu poze...

Link către comentariu
Ciprian Ciobanu

Frumos upgrade, la cat mai multe inainte! Sa-l stapanesti cu placere si fara probleme!

Link către comentariu

ce de lume din roman pe forum si ciprian si nicusor,etc :) trebuie sa imi fac si eu topic sa imi laud masina.

ONTOPIC,foarte frumos golful,de mult ravnesc si eu la un astfel de upgrade.La multi kilometri fara neplaceri!

Link către comentariu
  • 5 weeks later...
nicusor_pintilie

Salut , a trecut ceva timp de cand nu am mai postat nimic pe aici , cu ocazia asta vreau sa va zic ca am facut schimbul de ulei si toate filtrele am folosit ce se poate vedea in poze .

post-104999-0-04202100-1353594351_thumb.

Actual masina are 149.800 km si functioneaza totul ok . Drumuri bune tuturor .

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!