Jump to content

Info passat 35i syncro


i_am_soare
 Share

Postare recomandată

As dori sa stiu daca manerele usi vin si de pe alte masini gama vw gen vw golf 3 mk2 ..

Masina mea este g60 syncro au fost furate urmatoarele cap planetara drepta .planetara stanga ,fuzeta cu disc, etrier telescop,arc,manere,oglinda,dreapta,fise,siguranta alternator si mai tot ce inseamna interior (ceasuri bord ,fete usi,guri aerisire cele centrale )

Un prieten imi da fuzeta cu discuri cu etrier cu telescop si arcuri de pe un vr6 intrebarea este daca vine planetara pe fuzeta de vr6 ?

poate cineva sa puna o poza cu un bord de passat sa vad ce mi mai lipseste ?

MULTUMESC MULT

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am fost la fier vechi si am gasit panouri usi ,oglinda .Am vb cu cineva care are a dezmembrat mai multe vw golf vr6 si a zis ca mi garanteaza ca vine planetara de pe syncro pe fuzeta de la vr6

MULTUMESC MULT PENTRU POZA .

Modificat de i_am_soare
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nici eu. asta cu toate ca masina nu e golf 1 sau 2. e o masina intersanta si pe care nu o vezi in fiecare zi.

iti dau pe pm un contact al unui amic care s-ar putea sa te ajute cu multe info.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

imi cer scuze ca nu am citit ca la topic passat este si modele b4 si mai vechi rog un moderator sa stearga topicul .

Multumesc mult de tot si-mi cer scuze din nou.

Modificat de i_am_soare
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!