Jump to content

Masina mea - Vw Passat CC


Christian.B77

Postare recomandată

Acum se vad bine, ma gandeam eu ca in poza anterioara batea lumina aiurea :) Dau foarte bine! Sa fie intr-un ceas bun!

Link către comentariu
Christian.B77
4 minutes ago, Clawoodyou said:

Acum se vad bine, ma gandeam eu ca in poza anterioara batea lumina aiurea :) Dau foarte bine! Sa fie intr-un ceas bun!

Multumesc! O sa pun poze mai clare dupa polish si folie protectoare.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
Christian.B77

A ramas blocata bricheta, imi aduc aminte ca nici nu mai reuseam sa incarc telefonul. Cred ca tb desfacut, aveti idee cum tb procedat? 

image.jpeg

Link către comentariu

Poti incerca cu ceva subtire si ascutit sa il scoti...daca nu merge trebuie sa dai ansamblul jos..nu e complicat..ai de dat jos 4 suruburi...2 la suportul de bricheta si cate unu la ansamblul de la schimbator..ca sa le vezi trebuie sa dai jos bucata dupa schimbator..nu stiu exact cum sa explic..iti dai seama ce trebuie desfacut cand te uiti  acolo

 

Modificat de alexutzu7
Link către comentariu
Christian.B77

S a rezolvat cu bricheta ? Nu stiu cum, dar a iesit singura a doua zi. Am mers destul in ziua respectiva si ma consolasem cu gandul ca tb desfacut pe acolo, dar cand parcam si vroiam sa plec, vad ca sarise din orificiu. 

 

 

Link către comentariu
  • 1 month later...
Christian.B77

Mai sterg putin praful de pe aici :) 

masina a primit un set de footwell lights, cu ajutorul colegului mrc. 

 

Sunt in cautare de un volan de r line acum, si ma gandesc daca sa trec sau nu pe table pt sezonul rece. Un 16" cu et de 42... 

 

O sa urc niste poze curand de pe pc, nu reusesc sa le pun de pe telefon :) 

Modificat de Christian.B77
Link către comentariu
  • 3 weeks later...
Christian.B77

Topicul se poate inchide, masina s a vandut. Ma orientez spre BMW F10. 

Link către comentariu
  • voinea a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!