Jump to content

butoni prindere covorase originale octavia 2?


nesfarsit
 Share

Postare recomandată

Unde gasesc butoni de prindere covorasele originale pt octavia 2, pt ca mi-a rupt 2 dintre la spalatorie ?

Multumesc anticipat !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cod original : pana in 12.2006 - 3D0864851 47H - culoare neagra sau 3D0864851 4k1 - culoare nej

din 01.2007 - 3D0864812 47H - culoare neagra sau 3D0864812 4K1 - culoare bej

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut

Imi puteti spune da gasesc covorase de cauciu separate ? S-a rupt cel de la sofer si nu as vrea sa cumpar tot setul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am eu butoni pt covorase, mi-au venit cand am cumparat presuri auto...dar sunt pe bej, daca poti sa le desfaci pe cele negre de la masina mea, si sa le pui pe cele bej inapoi, sau daca nu te deranjeaza bej, vineri cand trec spre vrancea ne puteam vedea in buzau.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

am cumparat eu saptamana trecuta de pe e bay uite aici..........au ajuns ieri sunt ok sistemle de prindere nu sunt foarte stralucite dat iei tu 2 chestii de alea de prindere de la reprezentanta nu cred ca costa mult

http://cgi.ebay.fr/SKODA-OCTAVIA-II-TOUR-2010-TAPIS-DE-SOL-EN-CAOUTCHOUC-/120766195465?pt=JG_FR_Auto_Pi%C3%A8ces&hash=item1c1e39e709

sunt tip tavita eu am avut de astea si pe alte masini si sunt foarte practice si fiabile retin apa bine..............de asta nici nu le am fixat de mocheta am preferat sa nu le gauresc ele nefiinf decupate unde vin fixate

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am eu vreo 4, cei care se monteaza pe covor, ti-i dau pur si simplu, dar ideal ar fi sa trimiti pe cineva sa ii ridice din Bucuresti

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am fost la reprezentanta sa imi comand un set de presuri originale de cauciuc pentru masina mea, o skoda octavia 2 din 2006. Au venit presurile si am vazut ca nu se potrivesc. Au prinderea rotunda si eu la masina am prindere ovala.

Am zis ca comand altele nu e o problema. Cica nu se pot comanda (nu exista cu prindere ovala). Am zis nici o problema o sa imi iau alte covorase textile cu prindere ovala noi noute originale (ale mele s-au rupt). Nu se pot comanda nici textile originale. Daca baga codu de pe covorase nu arata nimic programul, nu se mai fabrica. Se poate asa ceva?

Modificat de Eto
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Este posibil, eu am presurile pe cauciuc (ala cu fibra de textil incorporata nu cauciuc simplu) de cand am luat masina din 2007 si am tot prindere ovala, totusi eu nu am folosit niciodata prinderile (nici nu le-am montat) pentru ca presurile mele intra fix in spatiul de la picioare si nu se misca deloc. De cand le am niciodata n-am avut probleme sa-mi fuga presurile.

Toate cele bune!

Aurel

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Adica tu montezi presurile asa si nu le inchizi (ale mele au un sistem de inchidere ca sa nu iasa afara din locasul respectiv).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Adica le pun fara sa le pun butonii .. si nu ies din locasul lor .. vin fixe

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!