Jump to content

Golf GTD dsg 2011


Gyfonu

Postare recomandată

:winter:

 

Snapshot!

 

Ma crezi ca nu stiu pe unde sunt acolo?! :lol:

Cand m-a luat radarul si unde? :icon_thumleft:

Link către comentariu

Jantele alea mi se par geniale, din orice unghi te uiti la ele dau bine pe masina.. arata foarte bine

Sa nu uiti iarna asta sa faci poze prin nameti ca sa pastrezi traditia  :icon_santa:

Multi km fara probleme in continuare!

Link către comentariu

In fata sectiei 7 de politie e facuta poza :D ... masina chiar iti fura ochiu'... frumoasa rau :icon_thumleft: :icon_thumleft:

Link către comentariu

Va multumim pentru cele spuse! Imi pare rau ca de fiecare data subiectul discutiei este prins mai nespalat...Spalat incanta mai multi ochi!

 

Cand vad ce-mi scrieti parca imi alungati ideea de a-l pune la vanzare, ma bate gandul serios sa-l schimb pe o benzinara, dar nu se stie...sunt multi factori in ecuatie! L-as schimba doar pentru un plus de putere nu pentru ca as avea o problema cu masina, iar nr. de km, din cauza job-ului, nu a ajuns la cifra gandita initial.

 

In ceea ce priveste bateria, pare sa fie in regula. Dupa cum ati vazut am optat pentru Moll M3 plus K2. 40 luni garatie cu 2 verificari obligatorii pe an la firma de pe Frosa Sarandy nr.15. Cost total cu schimbat si masuratori 500 ron. Recomand. Oamenii chiar sunt ok si stiu meserie. Asta a fost impresia mea.

 

Urmeaza schimbatul rotilor.

 

Bafta!

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Mdaaaa... nu pot sa cred cat de bine arata vopseaua ta dupa atatia ani, in comparatie cu a mea care nu are nici un an macar. Arata superb masina, sa o stapanesti sanatos !

Link către comentariu

@ CZR

Salut. Multumesc, la fel si tie. Te-am vazut pe mihai bravu acum ceva timp in urma. Arata foarte bine si al tau. Eu nu am pretentii de la vopsea. Ea cea mai slaba de la ei. Posibil ca in 2011 sa se fi folosit ceva mai trainic.

In ultima poza masina e murdara. Dovada:

:)

si una de pe partieee....

post-110474-0-80722700-1420494456_thumb.

post-110474-0-54693000-1420494483_thumb.

post-110474-0-93833500-1420494504_thumb.

post-110474-0-53753400-1420494568_thumb.

Link către comentariu

Ai dat ceva la lopata sa scoti demonul rosu din nameti :)  :icon_cool: , cum e cu scutul,  e ranit de la razboi ? 

Modificat de Doomy
Link către comentariu

Scutul e foarte bine. Pe traseu n-am prins zapada mare , chiar si cand am plecat de la Straja zapada nu avea mai mult de 5cm pe sosea. Mai greu cu lopata, dar a meritat.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Update

Asa cum am mentionat si in aria vanzari, masina a primit un set de lamele pt.stergatoare(valeo) saptamana trecuta, a fost spalata corespunzator dupa ultima excursie si timp de 3 saptamani se va odihni in garaj.

Siii, cateva poze ca sa nu va mai plictisesc...:)

post-110474-0-58894200-1421948740_thumb.

post-110474-0-66160500-1421949233_thumb.

post-110474-0-99233200-1421949258_thumb.

post-110474-0-49552400-1421949363_thumb.

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Norocos! :(

Trusa medicala e expirata :)) Sa vedem supracontrolul cat de zelos e...

Rezolvat! Au venit foarte repede si nu s-au uitat in portbagaj...

Mai avem de bifat impozitul si dupa la spalatorie.

Bft!

post-110474-0-76060100-1424081847_thumb.

Modificat de Gyfonu
Link către comentariu

Hmm, n-am mai auzit de asa ceva. Cum functioneaza treaba? Te aleg aleator din baza lor de date si te cheama oficial sau cum?

Link către comentariu

Selecteaza intamplator un anumit centru ITP. Masina care este acolo la acel moment va fi verificata si de un inspector trimis de RAR.

Asadar e la noroc.

Been there, done that!

Link către comentariu

Timpul maxim de asteptare conform legii este de 45 min ;) prin urmare dupa 46 minute puteai sa pleci linistit

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

NaikonutZ

Voineasa-> Obarsia Lotrului in drum spre Transalpina Ski. Acolo era zapada de 1,4 m saptamana trecuta. Soseaua ok, dar 3 portiuni scurte cu niste cratere de m-am speriat...

De dimineata am si eu o problema: nu pot sa mai conectez telefonul la masina, indiferent daca sunt stationat sau in mers...ce as putea sa fac??:(

post-110474-0-03282100-1427029278_thumb.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!