Jump to content

Touareg 7P 245PS TDI BM 2012


hukkk

Postare recomandată

Nu am apucat sa ma plictisesc de ea am facut doar 2000km in Romania :P , mi-a cazut cu tronc pe o masinutza care nu mai imi iese din cap de 1 luna . Momentam sunt in scadal cu ai mei si astept sa vedem ce se intampla :bom:

post-46253-0-42876500-1354037753_thumb.j

post-46253-0-65845600-1354037759_thumb.j

post-46253-0-65337500-1354037765_thumb.j

post-46253-0-09764100-1354037771_thumb.j

Link către comentariu

Nu cred...

E frumoasa masinuta Huckk, imi place ca esti grijuliu... :lol:

Este frumoasa si asta pe care ai prezentat-o....

Modificat de carmina
Link către comentariu

Te primesc eu cateva nopti sa dormi la mine dupa ce iei RS3u....da' imi dai o tura, da? :))

Modificat de corad0
Link către comentariu

Vrei ceva si pe sufletul tau sau cum??? Ai acceptat Touaregul si acum ai aruncat bomba ?? :))) Eu cred ca ai vandut Gti -ul premeditat....

Mai ai un loc de parcare pe acolo? E pacat sa-l lasi pe asta micu pe afara =)))

Link către comentariu

Diferenta intre un Touareg tdi si RS3 e cam mare, atat ca spatiu cat si ca putere/tona.

Daca e sa impaci spatiul cu puterea, poate un RS4 Avant sau chiar RS6.

Am vazut niste preturi destul de decente pe mobile.de, cat sa ramana bani si pentru taxe si benzina :D.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Este foarte tare Touaregul tau, dar RS3-ul ala e criminal...interior Audi Exclusive, scaune scoica, volan de alcantara...

Daca ai posibilitatea sa o cumperi, nu mai sta pe ganduri, este o masina superba si rara.

Bafta! :icon_thumleft:

Modificat de Andrei AXN
Link către comentariu

Nu mi-as cumpara niciodata RS3 mai ales ca s-a lansat noul S3 care arata de 10 ori mai bine..in locul tau m-as gandi de 2 ori.

Link către comentariu

S3 = 2.0 TFSI

RS3 = 2.5 TFSI

asta pe langa multe, multe altele. Pozele sunt destul de graitoare.

Putina vointa(a se citi bani) si ai o masina care sta langa un GTR...

Poate sa fie el nou S3 ce-o vrea... dar vorbim de lumi cu totul diferite...

Link către comentariu

Rave..te inteleg dar totusi e o caruta de bani si nu mi se pare ca merita.Noul S3 oricum va avea 300CP si macar nu are interior din anii 2000. Si mai e si Sportback.. :huh:

Link către comentariu

RS3 sa stea langa GTR, nici inginerii Audi nu au visat asa ceva. Rave acum Buna Dimineata:)). E timpul sa te trezesti :))

Link către comentariu

Pai zicea ca cu putini bani, asa vreo 15.000 euro :lol: :D In general cine pleaca de la hothatch nu se mai intoarce la ele :)

Link către comentariu

asta e marketing ieftin , rs3 - 4.6 suta M135i 4.9 suta . m1 vs rs3 erau la fel de echilibrate . per total as merge cu audi quattro .

ceva fun -

-

Link către comentariu

Nu e pistol cu apa , tractiunea spate se stie ca e mai fun de condus pe track , momentan sa lasam episodul rs3 ca nu stiu nimic cert pana nu dau vaca asta urata :sick:

Modificat de hukkk
Link către comentariu

Nu va suparati dar tipul din clipul cu RS3 pe nurburgring merge in S, mod in care nu ai absolut nici un control asupra cutiei pe viraje.

LE: acum am vazut ca a bagat-o in M

LE2: tipul merge misto de tot

Modificat de ANdi B.
Link către comentariu

Da , ideea este sa il dau pana in primavara ,cand o sa iau jante/anvelope vara investitie de 2-3k si va ramane cel putin 5-6 ani in familie . O sa fac thread la vanzari si o sa anunt si aici .

Link către comentariu

La cat mai multi km fara incidente Hukule! eu zic sa nu o vinzi pentru ca te vei plictisi la fel de repede si de "o alta" .(bine ca nu vorbim de iubite/neveste) Ai spatiu, confort, consum redus,imagine......restu e cancan!

Modificat de corad0
Link către comentariu
  • cristi511 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!