Jump to content

Touareg 7P 245PS TDI BM 2012


hukkk

Postare recomandată

ok , sunt la pbn am verificat seria sasiu,masina are revizia facuta luna trecuta la 25k km apare ca au vopsit usile spate din spusele celor de aici a fost zgaraiata la un transport trailer , am rasuflat usurat ! mai am aproape 2 ore si imi i-au numerele dupa care merge la detaling :) sursa mea care a gasit masina nu a fost bine informata ,de aici confuzia creata , imi cer miiii de scuze ptr panica creata , revin cu poze cu balena , later

Link către comentariu

totul e bine cand se termina cu bine. la urma urmei neamtul e NEAMT. Asteptam detalii cu detailingu, eu unu personal nu vad ce ai putea imbunatati la asemenea frumusete. asteptam cu nerabdare!

Link către comentariu

nu am punctat si detalingu azi , am iesit cu familia cateva ore in parc , balena este cu acte in regula la barlog .

post-46253-0-32284500-1346436187_thumb.j

post-46253-0-66557800-1346436192_thumb.j

Link către comentariu

Foarte frumoasa balenutza, te "invidiez" as putea zice. Nu exista invidie ci doar apreciere. Sa te poarte cati mai multi km feriti de incidente!

Drive safe!

Link către comentariu

Masina a primit :

- spalare

- decontaminare cu argila medie de la Optimum + ONR pe post de claylube

- 1 trecere cu 3M Ultrafina pe padul portocaliu de la Chemichal Guys

- 1 trecere cu Autoglym SRP pe padul galben de la Menzerna

- 1 strat de ceara Autoglym High Definition Wax

Corectia a fost efectuata cu orbitala Kestrel DAS6 Pro , defectele lacului erau : usoara contaminare , holograme de la un polish trecut facut in graba , swirls de la spalare / uscare incorecta

dscf2163he.jpg

dscf2159x.jpg

dscf2151u.jpg

Link către comentariu

Foarte frumoasa masina asta... :icon_thumleft:

Pur si simplu e superba! Sa o folositi cu placere si sa nu va faca probleme niciodata...

Nu am fost niciodata fanul SUV-urilor dar pot sa spun ca dupa ce l-am vazut pe asta, mi-am schimbat parerea. :lol:

Link către comentariu

hehe ai dreptate Jug , daca cineva doreste servicii detaling de calitate la preturi decente dati-i pm

multumim victorash_cvv :beer:

Link către comentariu

Ok azi am terminat cu Casco , am ajuns la colegul de pe forum ""mastermox"" sa ridic covorasele iarna fatza/spate tavitza portbagaj si plasa magica

post-46253-0-53555600-1346770591_thumb.j

post-46253-0-93178800-1346770599_thumb.j

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

mai stergem prafu pe aici ^^ am fost sambata Bucuresti - C-lung Mold - > Botosani total undeva la 1300km consum 8.5 ! mers 120/130 pe tempomat :P Confortul super fain , Suceava-Botosani 45km drum facut praf abia simteam denivelarile si peticele de asfalt , per total super multumit de masinuta ^^

Link către comentariu

Ai fost in Campulung si nu ai dat niciun semn sa vad si eu live bijuteria? :lol:

Foarte frumoasa masina. Sa o stapanesti cu placere!

Link către comentariu

Hukkk e intradevar magica aceea plasa. Si eu o am deci ai facut o alegere super.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link către comentariu

Ai fost in Campulung si nu ai dat niciun semn sa vad si eu live bijuteria? :lol:

Foarte frumoasa masina. Sa o stapanesti cu placere!

Am trecut in fuga , avem niste drumuri de facut pe acolo am plecat in aceeasi zi :( multumim

Hukkk e intradevar magica aceea plasa. Si eu o am deci ai facut o alegere super.

Sent from my iPhone using Tapatalk

da este magica :P

cat a costat plasa? mi se pare f utila la un portbagaj asa mare

nu mai retin cat au costat ..undeva la 100 ron?! ceva de genu . Da este foarte utila si plasa si tavitza , cheers

Link către comentariu

Da Muale cam asa ceva e una originala 100 sau pe la vreo 30 euro am dat pe ea daca bine tin minte

Link către comentariu

Pe noi ne-a ajutat useru mastermox cu preturi etc foarte de treaba baiatu . Impresii masina oras , confort , parcare cam peste tot , spatiu mare superr pentru familie , in schimb o parte din mine plange dupa audi rs3 masina pe care o vroiam "eu" nu familia :P sunt in perioada de dezintoxicare de masina sport incerc sa uit de ele :P

am gasit si niste poze din parcarea VW germania .

post-46253-0-00140700-1348679911_thumb.j

post-46253-0-14011700-1348679917_thumb.j

Link către comentariu
  • cristi511 a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!