Jump to content

Golf IV Variant


Trutan Darius

Postare recomandată

Am vopsit barele de pe plafon, urmeaza cat de curand sa termin jantele de tabla :alien:

img20121004172826.th.jpg

img20121004172750.th.jpg

img20121004172655.th.jpg

img20121004172551.th.jpg

img20121004172617.th.jpg

img20121004172540.th.jpg

img20121004171359.th.jpg

Modificat de Trutan Darius
Link către comentariu

WoW..imi place masina...pune o poza mai clara cu bara...ca de la departare arata foarte bn :D

Link către comentariu

Putin photo shooting :coolpics: Cand avem timp ar trebui sa le facem poze impreuna "amantelor" noastre :)

Modificat de Serj Arad
Link către comentariu

nu imi place cum au iesit barelede pe plafon pt ca se vad doar prinderile...bara e gri,masina e gri

de ce nu le-ai facut portocalii? toate,inclusiv prinderile

Link către comentariu

@Muale: Mi sa nu o fac ca pe un brad de craciun, daca le fac si pe alea portocalii, da o sa incerc un photoshop.

@Laurentiu: Multumesc frumos:) Adica o poza cu bara? Bara fata?

Un pic de culoare:) :

img0033zr.th.jpg

img0034nk.th.jpg

img0035jzq.th.jpg

Link către comentariu

Da..bara fata...o poza mai de aproape...ma intereseaza cum ai facut grilele din plasa tip fagure:-)

Frumoase si jantele;-)

Sent from LWR-itza using Tapatalk

Link către comentariu

cum le-ai dat jos?..cum se scot capetele?..nu de alta da imi e sa nu rup vreo clema...sau ceva

multumesc anticipat pentru raspuns

barile alea depe plafon ziceam...cum ai dat capetele alea jos..capacele alea

Link către comentariu

Exact cum zice Muale, trage fara mila ca nu se rupe nimic(atentie la vopsea)

@Laurentiu: Revin cu poze, numa sa se opreasca ploaia:))

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Intre timp masina a implinit 190k km, si o roata de rezerva mai deosebita. Inca se cauta un interior mai deosebit care intarzie sa apara...

img0071pi.th.jpg

img0070mm.th.jpg

img0067cr.th.jpg

img0040fx.th.jpg

66565149951556008278518.th.jpg

Modificat de Trutan Darius
Link către comentariu

Mersi:) La scaunul de la sofer a picat buretele:(, deja am vorbit cu un tapiter si se rezolva usor si rapid:)

Link către comentariu

Se pare ca am scris la acelasi mos toti:-))

Sent from LWR-itza using Tapatalk

Link către comentariu

felicitari,vezi ca prinderea scaunelor difera mult fata de astea normale.o sa te chinui ceva ca sa scoti tapiseria.

au incalzire?

eu le-am scos la mine si nu vreau sa mai trec odata prin asa ceva,desi trebuie...

Modificat de redline1619
Link către comentariu

@ Laurentiu: Se pare ca da :beer:

@Redline: Am reusit dupa o munca destul de grea sa scot tapiteria, nu ii greu daca te prinzi de smecheria(mi-am dat seama mai greu ce si cum :)) ).Scaunul de la sofer avea rupt buretele exact ca la tine, l-am lipit si sus cu el, is curis cat rezista. Scaunele nu au incalzire...dar urmeaza si aia :winter:

Modificat de Trutan Darius
Link către comentariu

eu am probleme cu incalzirea in scaune,nu mai merge.......probabil la montaj am rupt un fir din ala....sau am legat aiurea firele....vad asta la vara ca acum nu mai stau sa mesteresc la ele.

au multe prinderi din alea si trebuie sa gauresc pernuta aia de multe ori...si e aiurea.

Modificat de redline1619
Link către comentariu

Imi place tare mult golful tau, in special: prelungirea bara, jantele de vara, interiorul, grila radiator :icon_thumleft:

Mi-ai dat o idee cu vopsitul cu portocaliu la jantele de tabla :dry:

Bafta in continuare cu modificarile!

Link către comentariu

cum e cu plafonu vopsit in negru?

ai impresia ca te sufoci?

e ok? ca as vrea sa mi-l fac si eu asa pe al meu dar inca nu sunt 100% decis..poate ma convingi tu sa imi fac sau sa nu imi fac :D

Link către comentariu

@Redline1619: Mie imi place enorm de mult, nici nu se compara, este mult mai relaxant la condus. merita 100%, maine o sa revin cu mai multe poze de la ''procesul'' de inegrire:))

@Kicker: Multumesc frumos. O sa mai urmeze mici modificari la exterior, doar ca banii nu sunt asa de multi pe cum sunt ideile :))

Modificat de Trutan Darius
Link către comentariu

Nu am schimbat materialul, l-am vopsit cu vopsea pt piele :D Promit sa revin cu poze mai calitative!

img0798zp.th.jpg

img0802xz.th.jpg

img20120821165225.th.jpg

img20120821165104.th.jpg

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!