Jump to content

Golf IV Variant


Trutan Darius

Postare recomandată

Am reusit sa montez maxidot, pana o sa gasesc foli cromate, raman astea.

Per total is foarte multumit de cum se vede:)

20120911203237.th.jpg

20120911203220.th.jpg

20120911191812.th.jpg

20120911190623.th.jpg

20120911185753.th.jpg

Link către comentariu

pare diferit fontul fata de minidot. cel putin consum si temperatura parca e scrisa diferit.

vad ca nu ai volan cu comenzi, cum se foloseste meniul? din cele 2 butoane de pe maneta de steragtoare doar?

Link către comentariu

Se vede scrisul diferit, mai mare putin si mai conturat:)

Iar in meniu intru cu cele 2 butoane, se tine apasat butonul de sus cam 5 sec, si apare meniul.

Diferentele de la immo2(Ce am avut inainte) la immo3 sunt foarte mari: au aparut in plus: consum l/h, range, mult mai multe avertizari, meniu, etc etc Per total sunt foarte multumit de maxidot immo3 :icon_thumleft:

Link către comentariu

As avea nevoie de un sfat/parere. Barile de pe plafon la masinile de mai jos cum sunt? Sunt vopsite sau alte bari?

post-79288-0-23186100-1348345999_thumb.j

post-79288-0-19372000-1348346002_thumb.j

post-79288-0-99028800-1348346003_thumb.j

Link către comentariu

Vopsite sau cromate.

La golf nu exista pachet crom din fabrica,cum este la passat b5.5 (chedere,bare plafon,bandouri)

From HTC via Tapatalk.

Link către comentariu

Avand forma aia...pe rotund...cred ca sunt vopsite...colantul nu rezista...si s-ar vedea si urat..unde se face imbinarea

Sent from my LWR-itza via Tapatalk 2

Link către comentariu

Intrebarea ii in ce culoare sa le fac sa nu fie kitch, oare merge in culoarea masini? nu am sa le vopsesc tot, pt ca ar fi prea banal, o sa fie ca in pozele de mai sus:)

Link către comentariu

Au fost destul de ieftine(180lei), maine le pun sus:)

Tot maine urmeaza alte scaune cu incalzire in ele ca vine frigu:))

Link către comentariu

@muale: Acum am sunat, si momentan nu mai are nimic, daca cumva vine o bora, te anunt:)

@Laurentiu: Am gasit ceva scaune din material ca al meu, da dupa ce am vb cu mai mult persoane, m-am hotarat sa pun bani la ciorap si sa imi iau piele, daca tot fac o investitie in scaune, sa fac una calumea:)

Iarna am jante pe 15, de tabla:) Anul trecut au fost roz, dar acum le-am facut negru mat, posibil ca buza sa o fac portocalie, dar nu is convins:))

Link către comentariu

Am reusit sa le pun sus, sunt foarte multumit de upgrade...

Momentan se strang bani pt interior din piele:)

img20120926221630.th.jpg

img20120926221559.th.jpg

img20120926221536.th.jpg

img20120926221520.th.jpg

img20120926184505.th.jpg

img20120926184444.th.jpg

img20120926184431.th.jpg

Link către comentariu
  • 3 weeks later...
nicusor_pintilie

Salut , foarte frumoasa masina si bine intretinuta , mare parte a modificarilor facute sunt de bun gust si practice in acelasi timp dar fara suparare nu prea sunt de acord cu acest portacaliu care l ai combinat pe masina multi km in continuare si Drumuri Bune...

Link către comentariu

@Nicusor: Multumesc frumos:) Iar legat de acel portocaliu, am incercat sa o scot din tipar, nu vreau sa fie o masina comuna :))

@Dan: Anul trecut au fost roz :icon_cheesygrin: , am zis sa le fac o culoare mai normala(oricum nu raman negru full, o sa fie cu putin portocaliu), oricum nu o sa le montez de la 1, cand o sa fie vreme de iarna o sa le montez....nu are rost sa le montez la 15grade cu soare:)

@dizy: Pt mine nimic, oricum nu o sa le montez atunci, astept sa scada temp sub 0 grade si deabea atunci:)

Link către comentariu

eu asa stiu k legea e d la 1 noiembrie. adica daca in 2 este un accident pica si persoana care nu are masina echipata cu roti de iarna.. Acum intru pe net sa verific daca a ramas la fel. Daca am gresit imi cer scuze :icon_confused:

nu inteleg. pe unele siteuri scrie ca de la 1 noiembrie pana la 1 martie sunt obligatorii. Pe alte siteuri scire ca de la 1 noiembrie intra legea in vigoare dar cauciucurile sunt obligatorii doar cand este zapada. Ciudat oricum..

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!