Jump to content

Sfaturi achizitie Fabia


seventeen
 Share

Postare recomandată

astazi am fost sa fac comanda ferma, si din ce am mai citit pe forum, ce am mai auzit pe ici colo .. am mai adaugat cate ceva fata de configuratia initiala: oglinzi electrice si faruri de ceata .. pretul CIP m-a ajuns la 8894 E - @adrianciocalau ... ptr DDP mai pui TVA + 1% acciza la total .. anyway, rosu corrida, tapiterie neagra si ABS, airbag pasager, geamuri el fatza, inchidere pe cheie, oglinzi el si faruri ceatza ... despre sertarul din consola centrala m-am razgandit ptr ca l-am vazut la o masina in show-room si mi se pare inutil de tot .. doar ce mai are aspect dar atat ...

vine in 10-12 saptamani, asa ca nu ma pot plange ca mi-au zis una si se intampla alta .. chiar m-am uitat in contract! :lol:

Modificat de vrajit de polo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

... despre sertarul din consola centrala m-am razgandit ptr ca l-am vazut la o masina in show-room si mi se pare inutil de tot .. doar ce mai are aspect dar atat ...

E bun si sertarul ala din consola :) spre exemplu poti pune in el un pachet de tigari si o bricheta sau eventual poti face din el o arhiva pentru amenzi :) Ce m-a deranjat pe mine la el sincer sa fiu e ca nu e suficient de mare cat sa incapa un CD.

In rest sa-ti fie usoara asteptarea si sa stapanesti masina sanatos.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sertarul ala mai e bun ca poti sa-ti uiti portofelul in el si nu-l vede nimeni sa-ti sparga geamul...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mie sertarul respectiv imi e de mare folos fiind foarte accesibil in timpul sofatului.

altfel sa o stapanesti sanatos , sa-ti fie asteptarea usoara si sa ne vedem cu bine la intalnirile saptamanale

Modificat de almanah
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mersi mult everybody ptr urari si .. ce sa zic, si eu sper sa-mi fie asteptarea usoara ;) oricum datorita vwforum.ro am pus oglinzile si farurile de ceatza, si consider ca am facut o alegere buna .. asa ca mersi ppl :( .. e misto ca am prins forumul exact in momentul comenzii, e exact pe topic si pot spune exact cum va decurge toata perioada .. incluziv poze cand imi va veni :P

inca o data multumiri ptr urari ! :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

He He....lumeee, lumeee, mi-a venit Skabia. Ce sa zic...foooaarte multumit, e o masina super!! Vreau sa va zic ca pana acum..in 35 km nu am avut nimic la ea :) E fooarte tare frateee!!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

He He....lumeee, lumeee, mi-a venit Skabia. Ce sa zic...foooaarte multumit, e o masina super!! Vreau sa va zic ca pana acum..in 35 km nu am avut nimic la ea :) E fooarte tare frateee!!!!

S-o stapanesti sanatos, si sa mergi cu grija cu ea mai ales ca a venit iarna :) Sa vezi dupa cateva mii de kilometri, o sa fi din ce in ce mai multumit de alegerea facuta. Nu prea are adversar, cred eu, in aceelasi segment de preturi in Romania, chiar daca unii nu vor sa recunoasca asta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc frumos de urari....drum bun la toata lumea. In alta ordine de idei..am radio-cd pus de dealer, si sertar...nu este nici o problema...sertarul se deschide lejer. :P legende :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!