Jump to content

Audi A6 3.0TDI Quattro


Megatron

Postare recomandată

Volanul ti-l dau eu :P cand il gasesc pe cel de S3 cu partea de jos plata, al meu e in 3 spite, multifunctional cu padele si piele perforata.

Link către comentariu

Multumesc la toti pentru apreciei si like-uri.

kadettro, banuiesc ca si tu tot pe asta il vrei... ;)

S3, RS6, RSTT...

volanrs6.jpg

Cam asa ceva ar trebui sa arate la mine... :D

e90072684.jpg

Modificat de victorash_cvv
Link către comentariu

Volanul nu l-am pus inca, nu il am. Sper sa vina ocazia sa-l cumpar cat mai repede...

Care va place mai mult? Cu faruri de ceata sau fara?

Merita sa renunt la proiectoare si cromul de sub ele in favoarea look-ului?

img2767mc.jpgimg2767b.jpg

Modificat de victorash_cvv
Link către comentariu

altii se chinuie sa le puna, ba chiar fac si tutoriale si tu vrei sa le dai jos :) ...

+1 pt. varianta lui Red ... pe rotund daca se potrivesc mi se par mai ok.

Link către comentariu

E alta bara cu totul ca sa se potriveasca acelea.

Si pe mine ma batea gandul sa le dau jos la Golf, arata mult mai curat fara ele, dar nu ma lasa inima, nu stiu de ce ca oricum nu le folosesc.

Din punctul meu de vedere arata ok si cu si fara...

Link către comentariu

Rave, le folosesti fara sa iti dai seama la cornering si chiar lumineaza ok.

Lipsa proiectoarelor arata bine pe grile mari care se termina jos (audi a6, g5 r32) nu pe cele care au unghiul ascutit sus, ca un zambet..sper ca s-a inteles ceva :))

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Grilele de Sline nu potrivesc decat cu bara fata Sline. Alea de Sline arata mai agresiv pentru ca sunt mai mari si bara este desenata altfel.

Este drept ca altii isi pun proiectoare dar eu nu le aprind niciodata. Se aprind doar la Leaving Home, functia cornering nu o am si nici nu stiu daca se poate activa. Am cautat grile de A6 4F fara proiectoare dar se pare ca nu exista...

Link către comentariu

Asa-i cum zici... n-are proiectoare in bara si tot arata bine... :))

audirs62009800x600wallp.jpg

Modificat de victorash_cvv
Link către comentariu

Eu votez cu.

Partea cromata se poate colanta in 30 de minute cu cea mai mare usurinta. Eu am pe -500x500.jpg]bandourile cromate (haion, usi) autocolant de 6 luni de zile si nu s-a desprins, nu s-a rupt, nu s-a deformat absolut deloc. Tinand cont si de faptul ca a costat 20 de lei....in cazul meu a fost solutia cu rezultatul scontat, si minimul de efort financiar depus.

Acum, daca tot colantezi partile de sub proiectoare, poti colanta si conturul grilei. Pana la urma, daca nu-ti place....se poate da jos.

Pana la urma, orice ai alege, arata bine.

Link către comentariu

Merci Red.

Araym asta este planul, colantarea, pe luni trebuie sa-mi ajunga din RO folia neagra. Asa-i cum zici treaba cu folia... cand nu-ti mai place o iei jos.

Urmeaza montarea unor becuri xenon de 5000K, in curand trebuie sa soseasca si astea din RO. Abia astept...

img2012092900127.jpg

img2012092900126.jpg

img2012092900125.jpg.

Link către comentariu

Colantarea cromului se sub grile a fost facuta, de mine. Imi place ce a iesit, sunt curios cum o sa se vada cu masina curata. Poze facute la repezeala si cu masina murdara... Scuzati va rog...

img2895p.jpgimg2888z.jpg

img2901s.jpgimg2900r.jpg

img2898t.jpg

In trafic, la semafor...

img2875g.jpg

O idee despre consumul de astazi... (de sambata :lol: )

img2887cq.jpg

Comandat...

kgrhqjo4fjcsbyqdbqzpo7p.jpg

Comantat...

lederweissdsg.jpg

Dupa montaj o sa arate cam asa...

e90072684.jpg

Modificat de victorash_cvv
Link către comentariu

Hei... nu poti trece pe langa semafor cu 60km/h in tip ce esti in trafic? :lol:

Ai dreptate, am confundat poza cu alta in care chiar eram oprit la semafor... :icon_cheesygrin:

Link către comentariu

frumos....sa-l invarti cu placere!

Modificat de cristi_eftimie
Link către comentariu

Multumesc Red si cristi_eftimie.

Volanul vine din Lituania, a costat 520lire si transportul 50lire, adica 570£ sau 701euro. Mi se pare scump, dar ieftin in comparatie cu cele vandute in Germania.

Cele fara padele sunt mai ieftine...

Modificat de victorash_cvv
Link către comentariu
  • R_a_z_v_a_n a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!