Jump to content

Audi A6 3.0TDI Quattro


Megatron

Postare recomandată

Dupa cum ziceam, butonul ala orb nu era la locul lui :). Cand o vinzi sper sa fiu in cautare de masini :P. Dar pana atunci sa o folosesti fara probleme.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Arata foarte bine si potrivesc perfect. Nu ma avut timp sa le fixez definitiv, asa ca deocamdata nu am poze. Dar o sa fac la montaj. 

Link către comentariu

Multumesc, multumesc. 

 

Urmeaza 2 modificari importante si dupa aia ma calmez.

Link către comentariu

Lol, am vrut sa-mi fac Passat-ul  Allroad cand l-am avut. Ma tot uitam dupa o suspensie  pneumatica. Noroc ca l-am vandut la timp ca cine stie ce necaz imi mai faceam... 4.2 e depasit, mai degraba 3.0TFSI ar fi de dorit, dar nu ma plang cu motorul asta.

 

Bun, hai gata cu aiureala...  :lol:, o sa vina in curand trimurile piano black si volanul RS6 Individual(izat) si inca maruntisuri...

Link către comentariu

Mersi Mersi

 

Am montat pe cele 4 din usi, maine montez restul.

 

fgd2.jpg

 

99ok.jpg

Modificat de Megatron
Link către comentariu

Multumesc Golf TDI

 

Intre timp mi-a sosit volanul din Arad de la "retapitat". Volanul, capacul de airbag si mansonul de la schimbator. 

 

Volanul a fost refacut de colegul ady_desper. User foarte serios si de incredere, recomand.

 

 

burj.jpg

 

kj8d.jpg

 

qg7u.jpg

 

g8tw.jpg

 

fep3.jpg

Modificat de Megatron
Link către comentariu

Mersi florin.

 

Centrul capacului nu este imbracat, partea rotunda cu sigla audi. In rest este piele peste tot.

Link către comentariu

Pune cate un buton de LIKE la poze :D

Ce pot sa zic respect pt munca si bani investiti, prerea mea ca merita cu varf si indesat, e o placere sa mergi cu o masina ca asta.

Link către comentariu

Volanul a iesit super. Colegul care l-a facut chiar are talent. Te-ai gandit sa fi facut partea de sus si jos neperforata si sa fi lasat perforata doar pielea de la orele 3 si 9?

Link către comentariu

Mersi Cosmin_TDI, cui ii place sa posteze ca-i place... :lol:

 

 

TudorM, asa ma avut inainte, pe volanul de TTS, si am zis ca nu mai vreau asa, vroiam o schimbare. De altfel modelele noi de RS au full piele perforata si asta fost un factor decisiv in alegerea mea. Iar  cand a trimis volanul la refacut am discutat cu ady_desper o juma de ora la telefon... lol. 

 

Am uitat sa zic ca pana la urma ai avut drepatate... Piano Black este mai smecher ca si Carbonul in WTP.  :D

Modificat de Megatron
Link către comentariu

A6 e totusi o limuzina, imitatia de carbon chiar nu-si are locul imo. Am eu pe RS si arata ca nuca-n perete (e si facuta prost). Nu stiu ce-a fost in mintea lor.

 

Nu stiu daca ai vazut review-uri la noul RS7, au optional niste trim-uri negre cu dungulite gen cum sunt unele costume. Mie personal imi place la nebunie ideea. Arata mult mai frumos decat carbonul.

 

Mai pune niste poze din spate sa mai vedem tips-urile noi.

Link către comentariu
  • R_a_z_v_a_n a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!