Jump to content

Audi A6 3.0TDI Quattro


Megatron

Postare recomandată

Cred ca mergea si partea centrala un gri mai inchis, asa cum ai zis si tu, iesea mai puternic in evidenta :) Dar oricum e frumos, o alternativa buna la S-line.

Link către comentariu

Multumesc la toti pentru aprecieri.

 

Vacanta mea s-a terminat, am ajuns din nou in Franta, am cam rezolvat tot ce aveam planuit pentru masina in Romania.

 

MMI reparat, cost 250euro in loc de 2600e Audi Nanterre.

 

Fusta spate tip sport, vopsita si montata, chiar imi place, pot spune ca imi place mai tare ca si S line, care este destul de comun.

 

Lol, am invatat din nou sa folosesc MMI-ul si functiile ce trec prin el, calatoria de 1900km a fost placuta cu muzica, am uitat deja castile stereo ce le aveam la telefon.

 

 

Urmeaza o suspensie sport si niste jante mai speciale, inca nu m-am decis daca sa trec pe 19 sau sa raman pe 18.

 

Am fost placut surprins sa vad ce repede ajunge la 240km/h prin Germania si ce usor se conduce la viteze mari.

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Joystick-ul lucios...? Sau la ce ma uit?

Nu era un panel de control cu niste bucatele cromate sau ma insel?

Link către comentariu

Joysticul lucios, glossy black de A5... sau care mai au asa...

 

Nu  ma ating la console, sunt prea bine asa.

Link către comentariu

LoL, unde l-ai wazut, ca nu pot ignora? Eu am cautat pe ebay dar nu am aflat de MMI 3G, doar de 2G.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

OK... new challenge.

 

Am decis sa imi fac rost de alte decoratii interioare. Doar ca nu stiu ce sa aleg, amandoua imi plac la fel de mult. Acestea doua fiind Piano Black si Carbon gen RS6. Este important sa va spun ca nu o sa le cumpar asa cum le-am prezentat, ci o sa le cumpar pe cele din imitatie de lemn apoi o sa le vopsesc. M-am cam plictisit de cele care le am acum in interior si trebuie sa fac o schimbare neaparat. Cum spuneam mai sus amandoua decoratiile imi plac la fel de mult asa ca as avea nevoie si de parerile altora.

 

Am sa le cumpar pe astea.

 

7iqq.jpg

 

Apoi os sa le transform in astea

 

i2lp.jpg

 

sau astea...

 

q1ak.jpg

 

 

Link către comentariu

Piano black, clar! Imitatiile gen carbon si lemn nu prea au ce cauta, indiferent de masina. Ori ai Bentley si ai lemn adevarat (furniruit), ori ai vreun Lamborghini/Mclaren si ai carbon real. Altfel e cioara vopsita si stie oricine se suie in masina. :)

Link către comentariu

Corect, arata f bine, dar eu personal tot nu as face asa ceva si as merge pe piano black. Dar daca tie-ti place, go for it!

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

 

  img2914kh.jpgimg2915d.jpg

 

Le-am schimbat din nou. Alea ce le-am pus data trecuta au inceput sa dea eroare din cand in cand. Asa ca am cumparat altele. Ref: 4H0 943 021 / 4H0 943 022.

 

OEM mai albe... cu toate ca nici alea albastrui nu-mi displaceau.

ejda.jpg

u1fg.jpg

zikb.jpg

Modificat de victorash_cvv
Link către comentariu

Cea mai buna alegere ... presupun ca si pretul reflecta acest lucru :D

Modificat de Mihai.Nechifor
Link către comentariu

Multumesc. Pretul a fost 24+5 transportul, montajul s-a facut in cateva minute.

Link către comentariu

Arata mult mai bine cu ledurile OEM. Cat despre insertii, piano black merge perfect cu interiorul masinii tale si plus ca ii da o eleganta aparte, intradevar este si mai greu de intretinut dar schimba total aspectul interiorului, desi mie personal imi plac si cele actuale din aluminiu. 

Link către comentariu

Merci micnea, cat despre insertii treaba este ca m-am plictisit de astea de aluminiu, asa ca am de gand sa le schimb cu una din cele mentionate mai sus. Nu stiu inca... dar o sa vedem.

Link către comentariu
  • R_a_z_v_a_n a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!