Jump to content

Prelungire fata Golf IV GTI 25th Anniversary pe bora?


ckin2u
 Share

Postare recomandată

presupun ca s-ar potrivi mai bine v6, deoarece caut si pentru bara spate la fel , o prelungire spate v6 cu senzori de parcare ( sau fara ), dar daca tot nu am pe masina senzori ma gandeam ca in timp sa ii montez. Ai idee pe la cat ajunge prelungirile fata/spate? sau macar una din ele? Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

la vremea respectiva, cand ahw trimitea inca in ro...ambele au forst 100eu, n-am idee cat e la reprezentanta dar merita intrebat, spune-le si de discountul in fct de vechime, poate iese in pret rezonabil

http://shop.ahw-shop.de/vw-golf-4-1j/tuning-und-nachruestung/aussen

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In momentul asta cea de V6 in reprezentanta e vreo 300 si ceva de lei! Cea de la jom din ce stiu are prinderile cam ca cea stock, am mai vazut pe golf 4, deci se poate monta fara probleme, e mai ieftina si nu o sa te doar sufletul daca o atingi!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In postul #18 am incarcat o poza cu o prelungire, accea prelungire costa 55e + transport ( transportul facandu-se aici in tara - posta/fan curier/urgent curier ), dar stiu sigur ca prelungirea este de Golf 4, eram in dubii daca merge sau nu pe bara mea de Bora.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca vreo sa pui pe aia de golf 4 pe bora, cel mai bine pune de la cineva o prelungire stock si vezi daca se pupa cu bara ta, si atunci stii mai sigur daca e ok sau nu!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am facut treaba asta, dar am pus-o provizoriu, peste prelungirea mea si mergea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

buza de golf 4(prelungiriile) nu merg pe bara de bora

si eu am fost in mre cautare de buza si am gasit multe de golf

nu au aceas curbura,poate ceva tensionat merge prinsa dar nu o sa vina deloc la linie si arata urat

neaparat de bora sa cauti

cel mai frumos este cel de gli zic eu...dar de dincolo incep preturiile de la 150-160...sa nu vorbim de reprezentanta care ii peste 1000 lei

si ar mai fi un model de la Rieger care iar ii cu niste linii line,nimic extra,frumos da pe masina...

dar au preturi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc pentru lamurire, totusi ma riscam sa comand una de de golf 4 si sa incerc montarea ei pe bora, dar acum am inteles si lucrul asta, ce ne-ai recomanda sau pe unde am gasi o prelungire, fata / spate pe la un maxim de 300 ron bineinteles de preferabil ar fi undeva la 150 - 250, un maxim de 300 ron. Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca intri pe srs-tec.de o sa te minunezi ce gasesti pt. bora, dar bineinteles si la niste preturi pe masura! Cea de Bora GLI e 189 de euro + transport!

Modificat de flaviusmaff
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mda, ma minunez de preturi nu de ce gasesc acolo, la 189e este foarte scump pentru mine, asa mai bine pun de VR6 si gata...un vr6 ma ajunge la 300 ron aproximativ pentru fusta fata...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

direct de pe site ? ma rog...nu vad shipping in Romania, probabil i-a contactat direct...in fine.

Daca stiam mai repede, era un tip care vindea toata bara, inclusiv proiectoarele, prelungire V6 si lip carbon Rieger la 180 euro :(

cam asa arata:

post-90737-0-66213600-1353231618_thumb.j

post-90737-0-59039100-1353231624_thumb.j

Modificat de undan
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Ai montat-o pe cea de la jom pana la urma?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu am montat, am continuat cu alte modificari.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!