Jump to content

Octavia RS TFSI


saibot

Postare recomandată

Nankang SV2

 

Adevarul e ca sunt atat de priceput la fotografii ca ma roaga aia de la Playboy sa le pozez manechinuitele :))

Modificat de saibot
Link către comentariu
  • Replies 491
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • saibot

    217

  • nervoss

    23

  • TudorM

    14

  • Circoloco

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

Asa cum ziceau si colegii din topicul de iarna, pe langa echipamentul necesar o mare importanta o are si bucata dintre scaun si volan. Poti sa ai cea mai off-road masina, daca te infigi aiurea cu ea ramai la fel de impotmolit ca si cu oricare alta... Si la fel, poti sa ai o masina sport care daca e echipata si condusa corespunzator poate ajunge in multe locuri iarna.

 

Chiar frumoasa prima poza.

Modificat de TudorM
Link către comentariu

Ce model de Audi ai facut de rusine? :))

 

Dar cu Porsche-le cum ramane? :>

Link către comentariu

Chiu septe :), insa nu masina in sine a fost motivul de distractie ci piesa din Haudi. Acolo salasluia un indragitor de Salam (jelitoru' nu alimentul) care s-a suit cu flash-uri pe mine in timp ce mergeam in coloana pe ambele benzi, prin urmare nu aveam unde sa ma duc. Cand s-a mai diminuat traficul m-am mutat pe prima banda si a inceput distractia.

 

Cu Porsche a fost altceva. Posesorul lui nu era cocalar. Era un Cayene model nou (nu stiu ce motor) avea doar un S pe spate si atat. Am facut 2 accelerari in paralel, a ramas in urma rau de fiecare data dupa care ne-am continuat amandoi deplasarea in conditii legale si ne-am salutat cu o avarie cand ne-am despartit.

Cred ca era curios, poate si plictisit dar nu era figurist.

Link către comentariu

Foarte tare faza cu q7. Urasc oamenii care dau flash desi este cat se poate de evident ca nu ai unde sa te dai la o parte.

Si pe A1 sau A2 la fel. Se posteaza in spatele tau si te agaseaza cu flashurile.

Ceva de gen: Nu stiu unde te dai la o parte insa da-te, ca eu sunt sefu la drum si posesorul masinilor supreme.

Iar asta se intampla la cei care conduc Haudi si Bemweu E36 / 46 / 90 cu o vechime de minim 6 ani.

Dobitoci.

Anyway, misto masina. Ar fi trebuit sa dai jos stickerele si sa ai bara fata / spate normale si nu de RS.

Sa vezi atunci surprize cand plecai de langa ei... :lol: ...un fel de sleeper.

Link către comentariu

Tu crezi ca ei stiu dupa bara sau stiker ce model este? In general nu raspund la provocari dar azi chiar aveam chef sa apas pe anumite pedale :), mai ales ca era suspect de liber drumul

Modificat de saibot
Link către comentariu

Te salut,intamplari din astea is frecvente pe drumurile patriei,salam sa fie ca mancatori...duium.Altfel un RS tot un RS ramana(VON RS ).

Link către comentariu

Se pare ca ii prieste aerul "tare" :))

 

Deja ma gandesc la destinatia de weekend :)

post-47479-0-64713900-1391713039_thumb.j

Link către comentariu

Surorile Octavia la iarba verde...ca zapada nu prea mai e :))

 

L.E Uitasem de poza :P

 

Si cu ocazia asta intr-o saptamana am bifat in jur de 1000km ....trece timpul cand te distrezi :)

 

Hai sa aveti o saptamana linistita !! :D

 

 

post-47479-0-19393400-1391962476_thumb.j

Modificat de saibot
Link către comentariu

Le-am mai polishat si ies bine dar pentru ca din seria fara catalizator se fac la fel :) .

 

Oricum nu cred ca mai prinde nici Martie la mine, asa ca va ramane sa mai faca si urmatorul ...nu ca ar avea mare lucru de facut la ea :D

 

Multumesc de sfaturi.

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!