Jump to content

Jetta VI 2011


florin9

Postare recomandată

La TSI, e greu de facut un consum mediu. Depinde foarte mult de stilul de de condus si de trafic.

6.4, pe care il afiseaza este mediu in ziua respectiva, dar am mers mai mult afara (Buc-Giurgiu-Buc)si cu 100km/h.

Poate sa iasa si 8 mediu in afara daca mergi 130-170km/h.

In oras consumul este intre 10-13 in functie de cat de aglomerat este.

post-70501-0-08951700-1339073185_thumb.j

Link către comentariu

Multumesc!

Super tare Audi...!

Sa il stapanesti sanatos!!

Link către comentariu

Pacat de scaune ca sunt foarte frumoase. E adevarat ca bej se murdareste foarte repede, dar husa arata inestetic.

De ce ai luat scaune bej daca tot le acoperi cu husa? :(

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Pentru bord si fete usa - in 2 culori , planseu, etc.

Link către comentariu

Mai bine iti cureti tapiteria o data pe an,decat sa-i pui husele alea,cu toate ca nu cred ca se murdareste asa repede -_-

Link către comentariu

Se murdareste foarte repede tapiseria de la blugi , nu strica putina protectie . Eu am prosoape albe doar pe sezul sa nu ma sterg mereu de scaun , o data pe luna curatat scaunul integral si e ca nou . :D

Link către comentariu

Vorba unui om intelept: "Am cumparat masina sa ma serveasca, nu sa o servesc eu pe ea."

Link către comentariu

Tot din cauza blugilor, am luat huse, iese toata albstreala in bej.

Oricum sunt super ok, cu decupaturi la Air bag-urila laterale, si tot ce trebuie.

Oricum la revanzare, o sa arate cum trebuie scaunele, si nu e nici o afacere sa stai sa ii speli scaunele intr-una..

Link către comentariu

Super masina, imi place tare mult noua Jetta.

Sa o rulezi 1 mil de km fara evenimente neplacute.

Cat despre consum, avand in vedere ca AZD-ul meu consuma tot cam ca a ta, eu zic ca e super bine pentru 200 CP.

Si husele sunt tare faine. Daca nu te deranjeaza ai putea te rog sa-mi dai un pret pt ele si de unde le-ai luat, aici sau pe PM?

Mersi, o zi buna!

Modificat de sebax
Link către comentariu
  • 1 month later...

Mai bine iti cureti tapiteria o data pe an,decat sa-i pui husele alea,cu toate ca nu cred ca se murdareste asa repede -_-

Aceeasi tapiterie o am si eu. Se murdareste foarte repede in sensul ca se cunoaste orice pe ea.

Mi-am cumparat si eu huse exact ca ale lui florin9. In realitate arata foarte bine si sunt de calitate.

Modificat de danny2012
Link către comentariu

Eu le am de 2 luni, merg zilnic cu masina, iar husele impecabil.

Nu cred ca tapiteria ar fi aratat la fel.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

de ce nu ii pui piele full in schimbul huselor?

sunt foarte multe firme care monteaza profesional.

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!